A je tady další fotbalový víkend 9. - 10.září 2017. K mužům "A" i "B", na které čekají mistrovské zápasy již 5.kola, se poprvé v novém soutěžním ročníku  přidává i tým starší přípravky Sokola Mochtín, který vyráží k úvodnímu turnaji podzimu 2017 - do Sušice. 

Na všechny zápasy našich týmů srdečně zveme všechny příznivce Sokola Mochtín i širokou sportovní veřejnost !

SOBOTA 9.9.2017

... od 17,00 hod. v Plánici - III. třída mužů Sokol Plánice - Sokol Mochtín "B".
K utkání se jede auty, společný odjezd bude jak z Mochtína, tak i z Klatov od pošty v 15,45 hodin.

NEDĚLE 10.9.2017

... od 10,00 hod. v Sušici - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : TJ Sušice, Sokol MOCHTÍN, SK Okula Nýrsko a Sokol Pačejov. Společný odjezd auty z Mochtína od kabin v 9,00 hod., sraz v Sušici do 9,30 hod.

... od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - SK Plzeň Bukovec. Sraz nominovaných hráčů a vedení mužstva nejpozději do 16,00 hod., náš tým se pokusí opět neporušit tradici a získat všechny tři body. Přijďte se podívat a povzbudit naše fotbalisty !


-x-x-x-x-x-x-

POZOR   - malá změna termínů treninku u fotbalové minipřípravky - začínajících kluků a děvčat ve věku od 4 do 6 let :
 
 TRENINKY těchto dětí budou zatím na hřišti v Mochtíně v pondělí a ve čtvrtek vždy od 17,15 hod. - budou na nich vítáni i další zájemci  !!!  Hlaste se přímo na místě u trenéra Jaroslava Cihláře ml. , případné další informace podá K.Šot - tel. 605357370

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit