Nedělní zápas (10.9.2017) našeho áčka mužů na domácím hřišti se SK Plzeň Bukovec přinesl divákům zajímavou podívanou, pět branek a 3 body pro náš tým, který stále drží kontak se špicí I.A třídy. Jednoduché to ale nebylo. Bukovec je sice nováčkem I.A třídy, ale v Mochtíně se prezentoval velmi dobrým výkonem !

... I.A třída mužů - Sokol Mochtín - SK Plzeň - Bukovec      4 : 1  (2:1). 
    Našemu mužstvu vyšel doma opět začátek utkání. Již ve 3.minutě J.Čeleda ideálně poslal do šance Tomáše Babku a ten otevírá skore - 1:0. Hosté se rychle oklepali, v 8.min. srovnali Vraštilem (nejlepší hráč Bukovce) na 1:1 a pokračovali v ofenzivě. Jenže, ve 13.min. se na druhé straně dostal k zakončení znovu náš Tomáš Babka a ze 20 m překonává hostujícího golmana, posílá Mochtín do vedení 2:1. O tři minuty později se dostávají po pravé straně do šance i hosté, ale přesnější zakončení jim chybělo. Do přestávky pak měli více ze hry i další slibná zakončení naši hráči, ale hosty držel nad vodou golman Červený, na dělovku Zb. Smolíka ze 42.min. nemusel reagovat, šla z výhodné pozice vysoko nad břevno. Po přestávce Bukovec evidentně přidal, snažil se o vyrovnání, ale Mochtínská obrana držela pevně Do slibných brejkových akcí se naopak dostávali naši fotbalisté, kteří těžili z otevřenější hry soupeře. V 51.min. likviduje hostující golman golové zakončení T. Babky, v 60.min. vyráží střelu Jar. Pretzelmayera na tyč a o tři minuty později stejnému hráči chytá další jeho velkou golovou příležitost, drží své mužstvo v naději na dobrý výsledek.  V 68.min. mu ještě pomohlo břevno při dělovém zakončení Ji. Čeledy ze 13 metrů, ale v 72.min. již byl proti hlavičce Jakuba Bejvla (po centru z rohového kopu) bezmocný, Mochtín vede 3:1 a kráčí za další výhrou. Čistou golovku pak měl ještě střídající Tomáš Velek v 83.min. když šel v solo úniku sám na golmana, ale míč z jeho kopačky jde těsně vedle brány, účet pak v 87.min. uzavírá krásnou hlavičkou po rokovém kopu Jiří Dolejš, upravuje na konečných 4:1 pro Mochtín ! Utkání s přehledem odřídil Stanislav Sladký, AR Čermák Vladimír, Hucl Lukáš, DS Havránek Václav, ŽK 1:1, 80 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Bejvl Jakub, Gajdušek David, Cihlář Jaroslav, Pretzelmayer Viliam, Smolík Zbyněk (69. Velek Tomáš), Babka Tomáš, Staněk Pavel, Dolejš Jiří, Čeleda Jiří (83. Plánička Zdeněk), Pretzelmayer Jaroslav (77. Dolejš Tomáš), branky : BABKA Tomáš 2, BEJVL Jakub, DOLEJŠ Jiří


... v SUŠICI se v neděli 10.9.2017
dopoledne zúčastnilo turnaje starších přípravek i naše družstvo, které sice výsledkově na silné soupeře (Sušici, Nýrsko, Pačejov) nestačilo, ale rozhodně
nezklamalo.  Příští SO 16.9. se bude hrát další turnaj st. přípravek v Mochtíně od 13,00 hod., přjede Dl.Ves, Strážov a Horažďovice B, nebude na něm chybět ani Sokol Mochtín !
 

TRENINKY mužů  budou i v následujícím týdnu v úterý, středu a pátek od 18,00 hod.  !!!

TRENINKY ml. a st.přípravky pokračují v úterý od 17,00 hod. a ve čtvrtek od 16,30 hod.

TRENINKY  minipřípravky (začátečníci) budou v pondělí a ve čtvrtek od 17,15 hod.

       Srdečně mezi nás zveme i další zájemce  - hlaste se přímo na trenincích !!!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit