Ve třetím kole nového soutěžního ročníku fotbalových soutěží 2017/2018 budou hrát muži "B" Sokola Mochtín v Kašperských Horách, druhý den - v neděli 27. srpna 2017 se pak v Mochtíně představí "B" tým FK Rokycany. Přijďte se podívat a povzbudit naše fotbalisty v boji o body v I.A třídě !

SOBOTA  26.8.2017

... od 17,00 hod. v Kašperských Horách - III.třída mužů TJ Kašperské Hory - Sokol Mochtín "B".
K utkání, ve kterém jsou favoritem domácí fotbalisté, pojedou naši hráči auty. Společný odjezd z Mochtína od hřiště je v 15,15 hodin.  Naše záloha je po 2.kole v čele tabulky se 6 body a skorem 13:3, pokusí se v K.Horách o další bodový zisk. Budeme ji držet palce !

NEDĚLE  27.8.2017

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - FK Rokycany "B".  Hosté hráli v minulém ročníku ještě Krajský přebor Plzeňského kraje, ale sestoupili. Lehkým soupeřem ale nebudou. Věříme, že náš tým zopakuje výkon z úvodního kola, kdy doma porazil s přehledem Žichovice a bude bodovat naplno i tentokráte !

      Srdečně zveme k účasti všechny naše fanoušky i širokou sportovní veřejnost !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit