V sobotu 19.srpna 2017 zajížděli oba dva naše týmy mužů bojovat o mistrovské body na hřiště svých soupeřů. Áčko sahalo v Černicích po bodu, ale nakonec prohrálo, když opět dvakrát inkasovalo po standartních situacích. "B" muži byli ve V.Boru po celé utkání lepším týmem, v koncovce to však skřípalo. O své vysoké výhře nakonec rozhodly poslední tři minuty, kdy Mochtín vsítil 3 branky.

... I.A třída mužů - TJ Sokol Černice - TJ Sokol Mochtín   3 : 2  (1:1). Hrdinou utkání byl zkušený kanonýr domácího týmu Petr Stoilov. Ten se již v úvodní minutě zachoval jako pravý sportovec - gentleman, když po dohodě se svými spoluhráči úmyslně neproměnil rozhodčím Kulhánkem "vymyšlený" pokutový kop ! Míč šourákem poslal metr vedle brány, sklidil za to potlesk nejen od hostů z Mochtína, ale i od celé řady fanoušků domácího týmu. V dalším průběhu utkání však vsítil dvě branky, byl hlavním strůjcem tří bodů svého mužstva. Do vedení šli hosté z Mochtína v 11.min., skore otevřel šikovným zakončením Jiří Čeleda. Pak se ale 2x prosadil domácí střelec Stoilov. Nejdříve srovnal na 1:1 ve 34.minutě, na 2:1 zvyšoval dorážkou po rohovém kopu v 51.minutě. Mochtín srovnává střídajícím Smolíkem na 2:2 v 58.min., ale gol mu není pro domělý ofsajd uznán, jeho branka v 61.min. ale již platí - je vyrovnáno ! Zdá se, že budou rozhodovat o vítězi penalty, ale domácím se povedlo střídání. V 84.min. si na střílený centr z rohového kopu naběhnul střídající Běhounek a prudkou  hlavičkou k první tyči dává rozhodující třetí branku Černic. Hlav. rozhodčí Kulhánek Milan, AR Komanec Petr, Velíšek Jiří, DS Lecjaks Ladislav, ŽK 1:1, 150 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Cihlář Jaroslav, Gajdušek David, Bejvl Jakub (63. Velek Tomáš), Žiak Jan, Dolejš Tomáš (55. Smolík Zbyněk), Dolejš Jiří, Babka Tomáš, Pretzelmayer Viliam, Čeleda Jiří, Pretzelmayer Jaroslav, branky : Stoilov Petr 2, Běhounek Jiří - ČELEDA Jiří, SMOLÍK Zbyněk

..III.třída mužů - TJ Sokol Velký Bor - TJ Sokol Mochtín "B"   2 : 6  (2:1).
Náš tým měl sice celé utkání převahu i spoustu šancí, přesto po chybách prohrával  ve 28.min. již o dvě branky. Do poločasu snížil P.Staněk na 2:1, hned v úvodu II.poločasu srovnává na 2:2 střídající JI. Peleška a v 65.min. P.Staněk posílá svůj tým poprvé do vedení 3:2.  Nasazené tempo Mochtína gradovalo v samotném závěru, kdy do domácí sítě padly další tři branky, naše záloha si zaslouženě odváží výhru i tři body, posouvá se po dvou kolech do čela tabulky. V 87.min. Petr Švátora z penalty upravuje na 2:4, v 89.min. Zdeněk Novák na 2:5 a v polsední 90.min. uzavírá skore na 2:6 naše staronová akvizice - Jiří Kolář. Rozhodčí Miroslav Šmrha, ŽK 2:0, 70 diváků. Sestava Mochtína : Sláma Radek, Staněk Pavel, Strejc Stanislav (68. Lorenc Pavel), Švátora Petr, Švátora Jiří (46. Peleška Jiří), Novák Zdeněk, Šafránek Jan, Troch Roman (46. Kolář Jiří), Kašpar Lubomír, Podráský Jiří, Jarabica Stanislav. Branky : STANĚK Pavel - 2, PELEŠKA Jiří, ŠVÁTORA Petr
p.kop), NOVÁK Zdeněk, KOLÁŘ Jiří


TRENINKY mužů budou i tentokráte ještě 3x v týdnu a to v úterý, středu a pátek od 18,00 hodin !

POZOR - zahajujeme výběr členských příspěvků za II.pol. roku 2017  !!!


Muži platí 600,- Kč, dorostenci 450,- Kč  -

 hráči "A" týmu předávají příspěvky kapitánovi Jiřímu Dolejšovi, hráči "B" týmu pak kapitánovi Jiřímu Podráskému    -   urychleně !!!!!   Děkuji

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit