Ve třetím svém utkání nového soutěžního ročníku 2017/2018 naše béčko mužů na mistrovské body nedosáhlo. V sobotu 26.8. prohrálo v Kašperských Horách 1:3.
     O proti minulému (vítěznému) zápasu ve V.Boru chybělo tentokráte naší záloze 5 hráčů (!) a to bylo znát. Ve velkém vedru byl na střídání jen 1 hráč - trenér Jar. Pavlík a ten ještě musel asistovat RO na lajně.

... III.třída mužů - TJ Kašperské Hory - Sokol Mochtín "B"      3  :  1  (2:0)
  Souboj zatím neporažených týmů ve III.třídě vyzněl lépe pro domácí tým, který si za svoji aktivitu tři body zasloužil. Měl hlavně rychlé a šikovné hráče do ofenzivy, se kterými měla velké starosti především levá strana naší obrany a zálohy. Náš náhradní golman - všeuměl Petr Švátora si s chutí zachytal a řadu golových situací domácích fotbalistů vyřešil výborně, proti střelám Voldřicha ze 16.min. a Bártíka ze 43.min. však byl bezmocný. Velkou příležitost na vyrovnání měl ve 22. min. náš mladíček Tom. Velek, ale jeho lob skončil nad břevnem domácí brány.  Škoda pak chyby St. Strejce těsně před poločasem, kterou domácí potrestali (2.) golem do šatny, jinak náš tým hrál se soupeřm v prvním poločase vyrovnanou partii. Ve II. části hry již měly Kašperky více ze hry, často se pokoušely o střelbu. Náš tým ale držel nad vodou golman P.Švátora, kapituloval až v 72. min., kdy Bártík prošel z levé strany až těsně před naší bránu a zblíska skoroval, upravil na 3:0. Mochtín toho ve II.poločase ve hře dopředu moc nepředvedl, povedla se mu však pěkná útočná akce v 88.minutě, kdy pěkným náběhem a utaženou střelou upravil na konečných 3:1 Honzík Nebeský. Ten svým výkonem (2 roky nehrál (!) - studuje ve Vyškově na vojenské škole) mile překvapil, byl lepší než řada hráčů, kteří chodí i občas trenovat a pravidelně hrají !  Rozhodčí Petr Bala, ŽK 1:2, 70 diváků, branky : Bártík Jan 2, Voldřich Jiří - Nebeský Jan. Sestava Mochtína : Švátora Petr, Peleška Jiří, Šafránek Jan, Kašpar Lubomír, Podráský Jiří, Lorenc Pavel, Troch Roman, Strejc Stanislav, Velek Tomáš, Kolář Jiří, Nebeský Jan, branka : NEBESKÝ Jan

V NEDĚLI 27.8.2017

se přijďte podívat a zafandit si do Mochtína na mistrovské utkání I.A třídy mužů, ve kterém "A" tým Sokola Mochtín hostí od 17,00 hod. FK ROKYCANY "B"  !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit