Generálku na nový soutěžní ročník fotbalových soutěží 2017/2018 mělo Mochtínské áčko mužů již v pátek 4.8.2017. Doma se střetlo se Sušicí, která ještě nedávno hrála divizi, ale po roce učinkování v ní sestupuje a opět se vrací do Krajského přeboru.
     Byl to kvalitní zápas a hlavně poučný pro oba týmy. Hosté ze Sušice sice vyhráli jednoznačně 4:1, ale přesto Mochtín herně nezklamal.

.. přípravný zápas mužů Sokol Mochtín - TJ Sušice   1 : 4 (0:3).
Hosté rozhodli o své výhře již v 1.poločase, když dokázali vstřelit tři branky a to všechny po precizně zahraných standartkách. Mochtín po přestávce v 54.min. snižuje na 1:3, kontaktní gol mohl vzápětí vsítit kapitán Jiří Dolejš, ale jeho hlavička jen těsně minula Gillovu bránu. Ve zbytku utkání byly šance na gol na obou stranách, ale trefil se jen hostující Klíma. Parádní střelou ze 20 m do šibenice uzavřel skore na 1:4. Rozhodčí Petr Švátora, branky : Jar. Pretzermayer - Vašák 2, Skrbek, Klíma.
Sestava Mochtína : Kodeš, Žiak, Gajdušek (Staněk), Cihlář, Bejvl , Dolejš Ji., Velek (Šafránek), Smolík (Dolejš T.), Pretzelmayer V., Čeleda, Pretzelmayer Jar.,

V NEDĚLI 6.8.2017
se hraje v Mochtíně přípravný zápas mužů od 17,00 hod. 
Sokol Mochtín "B" - Sokol Kolinec.
Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod..

TRENINKY mužů v posledním týdnu před mistráky budou v ÚT, STŘ a PÁ od 18,00 hod.

O dalším víkendu 12. a 13.8.2017 již zahajuje nový soutěžní ročník fotbalových soutěží 2017/2018. Oba naše týmy mužů budou hrát doma (!) od 17,00 hod., v sobotu "A" tým s TJ Žichovice, v neděli pak "B" tým s TJ Žihobce  .

    

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit