Kdo se přišel ve středu 2.8.2017 podívat do Mochtína na přípravný fotbal mužů, byl svědkem rekordního výsledku, při kterém padlo 20 branek, z toho 13 do sítě hostů z Janovic !

- přát. zápas mužů Sokol Mochtín - FK Dukla Janovice   13 : 7  (4:3). Jak již výsledek ukazuje,obrany obou týmů neměly svůj den. Hrál se oboustranně ofenzivní fotbal, padalo hodně branek. Za domácí skorovali : Babka 3, Jar. Pretzelmayer, Cihlář a Šafránek 2, Žiak, Smolík, Staněk, vlastní - za hosty : Hájek 2, Šlegl, Jůzek, Urban, Petruška, vlastní. S přehledem rozhodoval Jan Šafránek, hrálo se slušně, bez karet.
Sestava Mochtína : Kodeš, Gajdušek, Dolejš Ji., Žiak, Bejvl, Cihlář, Smolík, Pretzelmayer V., Velek, Babka, Pretzelmayer Jar., střídali : Staněk, Podráský, Dolejš T., Švátora P., Šafránek

Další přípravané zápasy mužů v Mochtíně :

.. pátek 4.8. od 18,30 hod. - Sokol Mochtín - TJ Sušice

.. neděle 6.8. od 17,00 hod. - Sokol Mochtín "B" - Sokol Kolinec

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit