Nedělní příprava (6.srpna 2017) našeho "B" týmu So Mochtín s nováčkem III.třídy - Sokolem Kolinec, přinesla zajímavý průběh a nakonec smírnou remisu 3:3. Kolinec totiž vedl již 3:0, naše záloha mohutným závěrem stačila srovnat, sahala i po vítězství.

.. přípravný zápas mužů - Sokol Mochtín "B" - Sokol Kolinec   3 : 3 (0:2).
První poločas podala naše záloha nevýrazný výkon s řadou chyb, především v obranné činnosti. Hosté chyby trestali, v 56.min. vedli již 3:0 ! Pak ale naši hráči "zabrali" , vytvořili si tlak, ze kterého přišlo nejen vyrovnání, ale mohli zápas i vyhrát. Kolinec však podržel golman Suk, pomohla mu i konstrukce brány. Rozhodčí Josef Javorský, branky : 66.min. Smolík Zb., 85. a 87. - Pretzelmayer Jar. - 4.min. Horák Jan (z pok.kopu), 15. Tománek K., 51. Horák J.
Sestava :  Hadáček, Švátora P., Peleška, Švátora Ji., Podráský, Lorenc, Dolejš T., Novák, Plánička, Strejc, Vlk, střídali : Sláma, Šafránek, Pretzelmayer J., Velek, Smolík

Připomínám, že TRENINKY mužů budou nyní v úterý, středu a pátek od 18,00 hodin !

O dalším víkendu 12. a 13.srpna 2017 již začíná úvodním kolem nová mistrovská sezona 2017/2018.
Oba naše týmy odehrají své zápasy doma v Mochtíně !

"A" muži budou v sobotu 12.8. od 17,00 hod. hostit v okresním derby I.A třídy ŽICHOVICE
"B" muži pak v neděli 13.8 od 17,00 hod. budou hrát s TJ ŽIHOBCE

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit