O víkendu 17. a 18. června 2017 končí mistrovské fotbalové soutěže, ročník 2016/2017. V řadě z nich ještě není rozhodnuto, až zápasy posledního kola budou rozhodovat o tom, kdo definitivně sestoupí, či postoupí do vyšší soutěže, bude se též rozhodovat o účast v barážových zápasech. Ty pak budou následovat v následujícícm týdnu a může se stát, že v nich bude muset bojovat o udržení se v I.A třídě mužů i náš "A" tým Sokola Mochtín.
     Aby se Mochtín baráži vyhnul, potřebuje vyhrát v sobotním zápase ve Kdyni a spolehat na fotbalisty FK Horažďovice, že doma ve stejný den porazí Sokol Křimice ! 
     Jasno o 2.postupujícím i 2. sestupujícím není ani ve III.třídě mužů, ve které hraje náš "B" tým. Ten již nedělní zápas může odehrát v pohodě, má dostatek bodů.

SOBOTA 17.6.2017

... I.A třída mužů  od 17,00 hod. ve Kdyni - SK Kdyně 1920 - Sokol Mochtín .  K důležitému posledním utkání se jede do Kdyně auty, společný odjezd z Mochtína je v 15,30 hod., z Klatov od pošty pak v 15,40 hod. . Nominace na pátečním treninku, který začíná v 18,00 hodin.

NEDĚLE 18.6.2017

... III.třída mužů od 17,00 hod. v Mochtíně - Sokol Mochtín "B" - TJ Kašperské Hory.  Soupeř hrál ještě minulou sezonu Okresní přebor, nyní patří k týmům z 1.poloviny tabulky. Nebude to jednoduchý zápas.

   .. na oba dva poslední zápasy sezony srdečně zveme všechny fanoušky Sokola Mochtín. Přijďte povzbudit naše fotbalisty v hojném počtu !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit