V sobotu 20.května 2017 vyráží na turnaj do Kašperských Hor naše mladší přípravka, odpoledne pak áčko mužů jede do Města Touškov, kde ho čeká důležitý boj o body v I.A třídě.

Doma se pak v neděli mohou fanoušci přijít podívat na naše st. žáky, kteří hostí dopoledne Kovo Strážov, pak se od 14,00 hod. hraje v Mochtíně turnaj st.přípravek a bohatý nedělní  fotbalový den uzavře utkání III.třídy mužů Mochtín "B" - Hrádek "B".

SOBOTA 20.5.2017

.. od 10,00 hod. v Kašperských Horách - turnaj mladších přípravek za účasti družstev : Kašperské Hory, Mochtín, Sušice B a Luby C. Společný odjezd auty rodičů z Mochtína od kabin je v 8,35 hod. (sraz do 8,30 hod.), kdo jede přímo, tak sraz v K.Horách na hřišti nejpozději do 9,30 hod. s tím, že to oznámí TR  Jar. Marešovi.

.. od 17,00 hod. v Městě Touškov I.A třída mužů T.J.Sokol Město Touškov - Sokol Mochtín. K zápasu se jede auty, spol. odjezd z Mochtína je v 15,00 hod., z Klatov od pošty v 15,10 hodin. Nominace na pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod.

NEDĚLE 21.5.2017

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - OP st. žáků Sokol Mochtín - SK Kovodružstvo Strážov.

.. od 14,00 hod. v Mochtíně - turnaj starších přípravek za účasti družstev : O.Nýrsko, FK Horažďovice, SK Klatovy A aSokol Mochtín.

¨.. od 17,00 hod. v Mochtíně - III. třída mužů Sokol Mochtín "B" - Svatobor Hrádek "B".


       Na všechny uvedené zápasy zveme srdečně nejen naše fanoušky, ale i širokou sportovní veřejnost !!!

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit