Sobotní (20.5.) tři body z M.Touškov jsou hodně cenné. Náš tým totiž trápí velká marodka a tak do hry museli naskočit kluci z lavičky a z "B" týmu. O to více těsná výhra těší, domácí mužstvo nehrálo vůbec špatně, chybělo mu jen trochu více sportovního štěstí.

.. I.A třída mužů  TJ Sokol Město Touškov - Sokol Mochtín     1 : 2  (1:1). Mochtín nastoupil v oslabené sestavě, ale úvod utkání mu vyšel dokonale. Hned z prvního povedeného útoku poslal Tomáš Dolejš přesný centr na hlavu mladíčka Tomáše Velka a ten ve 4.min. otevírá skore - 0:1. Domácí se z šoku brzo oklepali, pomalu a jistě šli za vyrovnáním. Dařila se jim kombinace, pokoušeli se o častou střelbu. V 16.min. pomohlo našemu golmanovi břevno, ve 29.min. však již byl bezmocný proti zakončení Noska, ten srovnává na 1:1. To již Mochtín hraje bez dalšího zraněného hráče (T.Dolejše) a musí čelit dalšímu ofenzivnímu tlaku domácích fotbalistů. I po přestávce má Touškov více ze hry, ale od 60.min. přebírá iniciativu Mochtín, který potřebuje bodovat naplno. Do slibných šancí se postupně dostávají Ji. Čeleda, T. Babka i JI. Dolejš. Závěr byl dramatický, golové šance na obou stranách. V 81. min. z výhodné pozice přestřeluje domácí kapitán Bouzek mochtínskou bránu, v 83. min. drží Mochtín nad vodou golman Rajtmajer, který chytá skvělé umístěnou střelu z VPK. Na druhé straně v 84.min. jde do solo úniku Jiří Čeleda, je ve vápně "sestřelen" domácím golmanem Benešem - je nařízena penalta a brankář vyloučen !  Penaltu bezpečně proměnil kapitán Jiří Dolejš, Mochtín si vedení 2:1 do konce zápasu s přehledem pohlídal, nakonec si odváží všechny tři body. Rozhodčí Ruda Daniel, AR Duda Václav, Jílek Aleš, DS Hajšman Pavel, ŽK 2:2, ČK 1:0 (Beneš Martin), 70 diváků.Sestava Mochtína  : Rajtmajer Petr, Žiak Jan, Dolejš Jiří, Bejvl Jakub, Novák Zdeněk, Dolejš Tomáš (18. Kašpar Lubomír), Babka Tomáš, Smolík Zbyněk (46. Pretzelmayer Jaroslav), Šafránek Jan (77. Švátora Petr), Velek Tomáš, Čeleda Jiří, branky : VELEK Tomáš, DOLEJŠ Jiří (z pok. kopu)

V NEDĚLI 21.května 2017

se přijďte do Mochtína podívat na : 

.. od 10,00 hod. - OP st. žáků Sokol Mochtín - Kovodružstvo Strážov

.. od 14,00 hod. - turnaj starších přípravek  ( za účasti 4 družstev)

.. od 17,00 hod. - III. třída mužů Sokol Mochtín "B" - Svatobor Hrádek "B"

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit