Fanoušci Sokola Mochtín se v neděli 14.5.2017 měli možnost podívat na domácí mistrák našich st. žáků i na mistrák mužů, hrající I.A třídu. Z bodů se ale radovali jen naši žáci, muži prohráli těsně 1:2, ale výkonem přesvědčili jen posledních 20 minut a to bylo na kvalitního soupeře málo.

.. OP st. žáků Sokol Mochtín - Svatobor Hrádek   4 : 0 (3:0). Mochtín byl velkým favoritem, s posledním Hrádkem to měla být hladká záleži´tost. V 7.min. to bylo již 2:0, ale pak se Mochtínu přestalo dařit v koncovce, skončilo to "jen" 4:0. Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 2:0, branky Mochtína : Matěj Škoch, Tomáš Matoušek, Ladislav Potužník a Mirek Švátora.

.. I.A třída mužů Sokol Mochtín - Slavoj Mýto    1 : 2 (0:2). Dešťové přeháňky provázely tento zápas, který se našemu mužstvu moc nepovedl. Soupeř byl v 1.poločase jasně lepší, umožnila mu to však mizerná hra našeho mužstva, které hrálo jako by bez zájmu a potřebného nasazení. Hostující Slavoj dobře kombinoval a často se pokoušel i o střelbu. Skore tevřeli hosté již v 17.min. Švejdou, který těžil z rychle rozehraného VPK a utaženou střelou k tyči poslal Mýto do vedení. Další šance hostů likvidoval náš golman Petr Kodeš, ale na další umístěnou střelu k pravé tyči byl opět krátký - 0:2. Náš tým soupeřovu branku prakticky neohrozil, byl hodně pasivní, navíc se mu zranili 2 opory (J.Cihlář a Ji.Čeleda), museli naskočit náhradníci. V 56.min. mělo Mýto obrovskou tutovku, ale "Kody" opět bravurně vyráží na rohový kop. Mochtín překupil řady, začal se osmělovat a najednou to šlo ! Hráči přidali k bojovnosti i pár šikovných akcí, ze kterých nejednou začali obranu hostí dostávat do problémů.  V 61.min. centrem našel Tomáš Babka přesně hlavu střídajícího J.Šafránka a ten zblíska střílí kontaktní gol na 1:2. Hosté znervozněli, Mochtín přidal ještě více, chtěl vyrovnat. Šance měl, měl je z brejků i hostující Slavoj, ale žádný gol již diváci neviděli. Mýto si odvezlo všechny tři body a aspiruje na postup do KP, naši fotbalisty naopak čeká perný závěr soutěže, ve kterém bude muset konečně zabodovat, aby se vyhnul se stupové baráži !  Zápas s přehledem rozhodoval Miroslav Kohout, AR A.Liškutín a M.Kulhánek, DS K.Kopřiva, ŽK 1:3, 50 diváků.  Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Žiak Jan (90. Strejc St.), Dolejš Jiří, Bejvl Jakub, Novák Zdeněk (82. Švátora Petr), Dolejš Tomáš (72. Velek Tomáš), Babka Tomáš, Smolík Zbyněk, Čeleda Jiří (46. Kašpar Lubomír), Plánička Zdeněk, Cihlář Jaroslav (24. Šafránek Jan), branka : Šafránek Jan.

TRENINKY :

.. přípravka ml. a st. : jen v úterý od 17,00 hod. (ve středu 17.5. hraje ml. přípravka vložený turnaj od 17,00 hod. v Nýrsku - sraz tam v 16,30 h.  a st. přípravka hraje vložený turnaj ve ČT 18.5. od 17,00 hod. v Janovicích !)

.. st.žáci : v úterý a ve čtvrtek od 18,00 hodin

.. muži : v úterý a v pátek od 18,00 hodin
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit