V sobotu 13. května odehráli naši muži "B" dost nešťastný zápas na hřišti posledního Tatranu Velké Hydčice. Měli sice převahu, vedli 1:0, ale nakonec odjeli s prázdnou.

.. III.třída mužů  Tatran Velké Hydčice - Sokol Mochtín "B"   2 : 1  (0:1). Po pěti výhrách v řadě odjíždělo naše béčko do V.Hydčic v roli favorita. Převaha našeho mužstva v 1.poločase byla zřejmá, ale těch nepeřesností ! Jarda Pretzelmayer se dostal 3x do soloúniků na brankaře, ani jeden nedotahnul do golového úspěchu, další střely našich mladíků T.Velka J.Šafránka byly z kategorie "propagační". A tak se ujal jen lob T.Velka ze 41.minuty, kdy šikovně přehodil domácího golmana - Mochtín vedl 1:0. Po přestávce se dostal do další obrovské šance opět Jar. Pretzelmayer, ale netrefil bránu, další útoky a střely končily v náručí jistého domácího golmana Štípka. Domácí zaútočili ojediněle, ke zvrácení výsledku jim stačily dvě standartky ! V 58. min. si centr z rohového kopu našel naprosto neobsazeného domácího útočníka Zeleného a ten hlavou srovnává na 1:1. Pak Mochtín opět tlačil soupeře do defenzivy, ale bez golového efektu. V 67.min. střídá náš V.Bouzek nevýrazného J.Pretzelmayera a hned po minutě střílí hlavou gol po centru St. Strejce z rohového kopu ! Bohužel, rozhodčí ho neuznává, nechává kop opakovat, protože ještě nedal pokyn ke hře (zapisoval střídání). Škoda, vše by vypadalo jinak. Domácí brání remisu, náš tým se marně pokouší o zteč. V 81. min. kope Tatran další rohový kop, ze kterého opět Zelený střílí z odraženého míče další gol - domácí vedou 2:1. Závěrečný tlak našeho mužstva přinesl šance, ale vyrovnání ne. Tu největší měl střídající Lukáš Kolárik, ale jeho zakončení jen těsně minulo bránu, body zůstávají ve V.Hydčicích. Rozhodčí Josef Blaheta z Klatov, ŽK 0:2, 50 diváků. Sestava Mochtína : Hadáček Jakub, Šot Ondřej, Švátora Petr, Zajíc Mirek, Podráský Jiří, Strejc Stanislav, Troch Roman (46. Kolárik ukáš), Peleška Jiří, Šafránek Jan, Velek Tomáš, Pretzelmayer Jaroslav (67. Bouzek Václav) - branky : Velek Tomáš - 1

 
V NEDĚLI 14.5.2017

se v Mochtíně hrají tyto zápasy :

od 10,00 hod. OP st. žáků Sokol Mochtín - Svatobor Hrádek
od 17,00 hod. I.A třída mužů Sokol Mochtín - Slavoj Mýto

srdečně na ně zveme všechny příznivce Sokola Mochtín i širokou sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit