Pozvánka na zápasy našich mládežníků jsou v předešlém článku. Toto je pozvánka na zápasy našich týmů A a B mužů !

SOBOTA 6.5.2017

..od 17,00 hod. v Nepomuku - I.A třída mužů FK Nepomuk - Sokol Mochtín.
Hodně důležitý zápas pro oba týmy. Domácí by potřebovali další bodíky, aby se udrželi v naději na baráž o postup do Krajského přeboru, náš tým zase bude bojovat o body, které potřebuje k tomu, aby se vyhnul baráži o sestup z I.A třídy. Odjezd k tomuto utkání je z Mochtína v 15,10, z Klatov od pošty pak v 15,20 hod.

NEDĚLE 7.5.2017

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - FK Svéradice "B". Do Mochtína přijede vedoucí tým tabulky, ale naše záloha se jistě o cenné body se silným soupeřem "popere" a vybojuje alespoň nějaký ten bodík !

                         Na oba zápasy srdečně zveme nejen naše fanoušky, ale i širokou sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit