Ve čtvrteční dohrávce (4.5.) si naši st. žáci hladce poradili s Kolincem, který porazili hladce 10:0, ale v sobotu 6.5. je v Hradešicích čeká úplně jiný soupeř - tam to bude od 10,00 hod. souboj o 1.místo v tabulce !!! 

V neděli 7.5.2017 pak jedou naše obě přípravky na další své turnaje - viz níže

.. OP st.žáků Sokol Mochtín - Sokol Kolinec   10:0 (4.0)
Dohrávka odloženého utkání se hrála za deště a na silně podmáčeném hřišti v Mochtíně, přesto byl vidět fotbal pěkné úrovně a to zásluhou obou týmů. Hosté mají šikovné kluky, ale většina je ještě věkem v kategorii mladšíků a tak rozhodovala především větší fyzická vyspělost našich mladých fotbalistů. Střelecky se navíc dařilo našemu kanonýrovi Sebastianu Weberovi, který se trefil 5 x ! Rozhodčí Ivan Petličarovský, branky vítězů : Weber Sebastian 5, Matoušek Tomáš 2, Velek Lukáš, Šantora Jakub a Potužník Ladislav po 1.

V SOBOTU 6.května 2017... od 10,00 hod. v Hradešicích OP st. žáků Sokol Hradešice - Sokol Mochtín. K utkání se jede auty rodičů - sraz v KT u pošty v 8,40 hod., spol. odjezd z Mochtína pak v 8,50 hod., kdo jede přímo, tak sraz v Hradešicích do 9,10 hod.

V NEDĚLI 7.května 2017
od 10,00
hod.
v Hrádku u Sušice turnaj mladších přípravek za účasti i družstva Sokola Mochtín.  
od 10,00 hod. v Sušici turnaj starších přípravek za účasti i našeho družstva Sokola Mochtín

POZOR - k oběma turnajům je společný odjezd auty rodičů z Mochtína od hřiště (sraz v 8,45) v 8,50 hod., kdo pojede přímo , tak tam je sraz na místě konání turnaje do 9,15 hod. Tuto skutečnost je ale potřeba tel. oznámit trenérům, aby měli přehled o svých hráčích. To samé při případné omluvě (jen z vážných důvodů). TR st. přípravky pan St. Bejvl má tel . 736270799, TR ml.přípravky pan Jar. Mareš - 606431124"

V PONDĚLÍ 8.května 2017

pořádá naše TJ Sokol Mochtín již 45. ročník  Mochtínského přespolního běhu !  Věřím, že se ho zúčastní i co největší počet našich členů, především z řad dětí a mládeže ! Je to sváteční den, počasí je objednané, přijďte si zazávodit o pěné ceny a medaile, na každého účastníka čeká pamětní list. Přihlášky a prezentace je v den konání běhu u kabin ve Sportovním areálu od 13,45 do 14,45 hod. - zahájení v 15,00 hodin. Propozice, ve kterých najdete další podrobnosti (kategorie - délky tratí a pod.) jsou též na tomto našem webu vpravo v dokumentech.  Kdo nebude moci běhat, tak ať přijde alespoň pomoci s pořadatelstvím a pod. Hlaste se předem u K.Šota - děkuji.
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit