První Májová sobota (6.5.) 2017 Mochtínským fotbalistům body nepřinesla. Žáci smolně prohráli v Hradešicích 1:2 vlastním golem těsně před koncem, bez bodů se vrátilo z Nepomuku i naše áčko mužů po porážce 1:3.

.. OP starších žáků Sokol Hradešice - Sokol Mochtín   2 : 1  (1:0). Zápas se hrál na neposečeném hřišti v bahně a ve vysoké trávě plné pampelišek. Takže o fotbalu se ani moc nedalo mluvit. Vyhrál šťastnější tým, který měl více ze hry v 1.poločase. Ve druhém ale byl Mochtín jasně lepší, bohužel, stačil jen vyrovnat na 1:1. V samotném závěru si pak smolně při odkopu zatočil míč do vlastní sítě náš stoper Patrik Bauer - domácí si tak zajistili všechny 3 body. Rozhodčí Blaheta Josef, 50 diváků, branka za Mochtín : Weber Sebastian

.. I.A třída mužů FK Nepomuk - Sokol Mochtín   3 : 1  (2:0). Mochtín věnoval v prvním poločase domácím hráčům spoustu prostoru. Ti toho využili, do přestávky vedli 2:0 a mohlo být i hůře. Úvodní branka z 9.minuty byla hodně smolná, protože míč po hlavičce Barana náš golman neudržel v rukavicích a ten mu jen těsně vyklouzl za brankovou čáru. O 4.minuty později se ale náš golman Petr Kodeš zaskvěl skvělým zákrokem, chytil jasný gol. Ve 30.min. měl Nepomuk další příležitost, ale zvonila jen tyč, dorážka šla,naštěstí pro Mochtín, vysoko nad břevno. Za tři minuty na to ale Nepomuk znovu jásá. Na přesný centr zprava si opět naskočil urostlý Marek Baran a přesnou hlavičkou k tyči zvyšuje na 2:0 pro domácí. Po přestávce se ale karta obrátila. Již ve 46.minutě střílí Jaroslav Cihlář kontaktní gol na 2:1, Mochtín je ve zbytku II.části hry lepším mužstvem, jde za vyrovnáním. To se mu ale nadaří, v závěru Mochtín riskuje, hraje va bank. Těsně před koncem utkání (po rohovém kopu Mochtína) přichází chyba, domácí jdou do brejkového úniku, který pojišťovacím golem zakončuje Zajíc na 3:1.  Rozhodčí Chmelík Miroslav, AR Plzák Martin, Říha Zdeněk, DS Mareška Ladislav, ŽK 1:2, 100 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Dolejš Jiří, Žiak Jan, Bejvl Jakub, Novák Zdeněk, Šafránek Jan (70. Pretzelmayer Jar.), Čeleda Jiří, Smolík Zbyněk, Babka Tomáš, Cihlář Jaroslav, Plánička Zdeněk - branka CIHLÁŘ Jaroslav

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit