Vytrvalý déšť z pátka na sobotu a v sobotu v noci zcela vyřadil z provozu některá fotbalová hřiště, která byla vzorně připravena k odehrání fotbalových zápasů. Mezi nimi bylo i hřiště v Mochtíně, kde se měl hrát mistrák I.A třídy Mochtín - Křimice.

Ten se v neděli 19.3. nakonec nehrál - hřiště bylo totálně podmáčené, nezpůsobilé hře. Po vzájemné dohodě mezi So Mochtín a So Křimice by se mělo utkání odehrát v náhradním termínu a to ve středu 29.3.2017 od 17,30 hod. v Mochtíně !  Dohoda ještě podlehá schválení STK PKFS v Plzni.

     Nehrál se ani sobotní přípravný zápas (18.3.) Hrádek B - Mochtín B, protože ho Hrádek těsně před odjezdem našich fotbalistů k utkání zrušil pro krajně nepříznivé počasí (silný vítr, déšť).

TRENINKY   budou v Mochtíně v dalším týdnu takto :

ž á c i   -  v pondělí a čtvrtek od 18,00 hodin
m u ž i  v úterý a pátek od 18,00 hodin

PŘÍŠTÍ zápasy našich mužů A a B

sobota 25.3. od 15,00 hod. 
Žihle - Mochtín "A" (3.mistrák jara I.A třídy)
neděle 26.3. od 15,00 hod. Mochtín "B" - Železná Ruda (1.jarní mistrák III.třídy)Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit