Celý týden bylo pěkné, teplé počasí, foukal i vítr a tak hřiště v Mochtíně docela solidně vyschlo, 2.jarní mistrák I.A třídy mužů mezi So Mochtín a So Křimice se v Mochtíně hrát bude !

I.A tř. mužů - neděle 19.3.2017 od 15,00 hod. Sokol Mochtín - Sokol Křimice.
   Křimice v úvodním kole před týdnem doma vyhráli hladce s Tlučnou, náš tým přivezl z Pačejova 1 bod za remisu 1:1. Tentokráte se ale naši fotbalisté budou snažit soupeři oplatit podzimní porážku z Křimic, budou ale potřebovat, aby je přišli povzbudit fanoušci ! Přijďte v hojném počtu, budete vítáni !!!
        Sraz vedení i nominovaných hráčů je do 14,00 hodin.


Již  v sobotu 18.3. zajíždí naše "B" dr. mužů k přípravnému utkání do Hrádku u Sušice. Zápas mezi místním Svatoborem B a So Mochtín B bude začínat v 15,00 hod., společný odj. z Mochtína je stanoven na 13,45 hodin.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit