Krajské soutěže mají na pořadu již 3. jarní kolo, ve kterém naše áčko mužů zajíždí v sobotu 25.3. na hřiště vedoucí ŽIHLE !  Ve stejný den, ale dopoledne, si naši st. žáci zahrají první jarní přátelák a to s Plánicí.

       V neděli 26.3.2017 pak naše béčko mužů odstartuje mistrovské jaro 2017 úvodním zápasem proti Železné Rudě. Bohužel, v Mochtíně je hřiště stále ve stádiu vysoké podmáčenosti a tak vedení našeho FO zajistilo pro tento duel i náhradní hřiště v Hrádku u Sušice. Zda se zápas Mochtín B - Ž.Ruda bude hrát v Mochtíně, nebo v Hrádku, bude rozhodnuto v sobotu 25.3. dopoledne a oznámeno na těchto našich webových stránkách !!! Sledujte je.

SOBOTA 25.3.2017

.. od 10,00 hod. v Plánici - přípravné utkání st. žáků Sokol Plánice - Sokol Mochtín. K utkání se jede auty, z Klatov od pošty se bude odjíždět v 8,00 hod., z Mochtína od hřiště v 8,15 hod.

.. od 15,00 hod. v Žihli - I.A třída mužů TJ Slavoj Žihle - Sokol Mochtín. K utkání se bude vyjíždět z Mochtína již ve 12,25 hod., z Klatov od pošty ve 12,35 hod. . Nominace hráčů bude provedena na pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hod. . Domácí mají zeleno - černé drezy + černý spodek, takže bereme žluté drezy + modré trenky a modré štulpny.

NEDĚLE 26.3.2017

..od 15,00 hod. v Mochtíně (ale spíše v Hrádku u Sušice) - III.třída mužů Sokol Mochtín B - SRK Železná Ruda.   K 1.mistráku je sraz hráčů vyjímečně již ve 13,30 hod. v Mochtíně !!!! Když se nebude hrát v Mochtíně (bude rozhodnuto již v sobotu odpoledne), ihned se bude odjíždět k zápasu do Hrádku ! Buďte dochvilní, případné omluvy obratem volejte na můj mob. 605357370 ! Děkuji.

STŘEDA 29.3.2017

.. od 17,30 hod. v Mochtíně - odložené utkání I.A třídy mužů Sokol Mochtín - Sokol Křimice. Má být do středy solidní počasí, takže by hřiště v Mochtíně mělo vyschnout a utkání by se mělo odhrát ! Sraz nominovaných hráčů bude v 16,30 hod., v případě, že by bylo utkání opět zrušeno, bude to na našem webu vyvěšeno ji v úterý 28.3. po 20 hodině !

  Na všechny uvedené zápasy srdečně zveme nejen naše fanoušky, ale i širokou sportovní veřejnost !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit