Nedělní mistrák I.A třídy Mochtín - Horažďovice se hrál za dešťových přeháněk a tak na něj mnoho diváků nedorazilo. Ten kdo přišel, ale nelitoval. Viděl velkou bitvu o každý metr hřiště a nakonec cennou výhru Mochtína na penalty, která domácím fotbalistům přinesla dva "zalté" bodíky do vyrovnané tabulky. Pro Mochtín jsou oba body hodně důležité, protože v tomto kole bodovaly všechny týmy ohrožené sestupem (Pačejov, Košutka, Žichovice, Kdyně), náš tým zatím drží 13. příčku (ze 16 účastníků) se 17 body a skorem 23:30.

.. 6.11.2016  - I.A třída mužů Sokol Mochtín - FK Horažďovice   2 : 2  (1:2). Nepříjemné deštivě počasí, bahnitý terén a hodně těžký soupeř - to všechno čekalo na naše fotbalisty, kteří se "perou" o každý bodík s neutuchající vervou a nasazením. Horažďovice byly favority utkání, ale do vedení šel Mochtín a to již v 6.minutě. To se k chybně odehranému míči hostující obranou dostal náš Jar. Cihlář, protlačil se do vápna a zkušeně pravačkou obstřelil golmana Macouna - 1:0. Z vedení se ale Mochtín dlouho neradoval. V 11.min. přišel faul našeho stopera P.Staňka, z nařízené penalty se kapitán hostů T.Jůda nemýlil, srovnal na 1:1. Od této chvíle začali mít hosté více ze hry, byli v tlaku, Mochtín hrál převážně jen na brejky. V 17.min. zachránilo našeho golmana od pohromy břevno, na druhé straně ve 25.min. střílí náš Jiří Čeleda (po rohovém kopu) jen těsně vedle hostující branky. O dvě minuty později přišel další brejk Mochtína a také penaltový zákrok stopera hostí na našeho Jar. Cihláře (!), bohužel, píšťalka rozhodčího Jílka (neměl svůj den, rozdával chyby na obě strany) zůstala němá! Škoda, zápas se mohl vyvíjet úplně jinak. Ve 43.min. totiž rozhodčí naopak písknul proti Mochtínu ruku (neruku) J.Bejvla a z VPK se hostující Forman trefil přesně - posílá Horažďovice do vedení 2:1. Hosté jsou na koni, jejich výkon je i po přestávce sebevědomý, chtěji si z Mochtína odvézt všechny tři body. Mochtínu nezbývá nic jiného než-li bojovat a tlačit se do ofenzivy. To se mu daří, všichni hráči hrají nadoraz a v 65.min. se radují z vyrovnání. Z VPK se ze 40 m trefuje přesně (stříleným centrem) k tyči Zbyněk Smolík, srovnává na 2:2. Až do konečného hvizdu hlavního rozhodčího se pak oba týmy snaží o vítězný gol, ale ten již nepřišel, na řadu přišla penaltová loterie o druhý, bonusový bod. V ní podržel Mochtín náš golman Petr Rajtmajer, který soupeři chytil dvě penalty (!), 2 vydřené body zůstaly zaslouženě v Mochtíně. Zápas odřídil jako hlavní pan Aleš Jílek, AR byli Miroslav Kohout a Lukáš Frkal, DS Vladimír Bláha, ŽK 1:2, ČK 0:1 (J.Forman v 80.min.), 45 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Žiak Jan, Bejvl Jakub, Staněk Pavel, Dolejš Tomáš, Šafránek Jan, Velek Tomáš, Dolejš Jiří, Smolík Zbyněk, Čeleda Jiří (87. Pretzelmayer Jar.), Cihlář Jaroslav,    branky : CIHLÁŘ Jaroslav, SMOLÍK Zbyněk - po 1. Při penaltovém rozstřelu se za Mochtín trefili : Jiří Dolejš, Zbyněk Smolík, Jaroslav Cihlář a Jan Žiak, penaltu neproměnil jen Tomáš Velek (trefil břevno).

TRENINKY mužůzůstávají v platnosti v úterý a pátek od 18,00 hod. v Mochtíně

Komentáře   

0 # Margie 2017-04-18 06:54
Hello there! Do you know if they make any plugins to assist with
SEO? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good success.
If you know of any please share. Cheers!

My web site ... Секс с девушками в чулочках; http://geschenkefuermaenner.info/: http://geschenkefuermaenner.info/,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci
0 # Michaela 2017-05-01 19:19
I was able to find good information from
your content.

Check out my web blog; на этой странице (http://geschenkefuermaenner.info: http://geschenkefuermaenner.info)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci
0 # Alda 2017-05-09 00:05
This is a good tip particularly to those new to the blogosphere.
Short but very ac[censored]te info? Thanks for sharing this one.

A must read article!

Also visit my website; Посетить Вебсайт: http://freemyurl.info
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci
0 # Shelton 2018-01-09 22:33
I like the helpful info you provide in your articles.
I'll bookmark your weblog and check again here frequently. I'm quite
sure I'll learn many new stuff right here!
Best of luck for the next!

Feel free to surf to my web blog; specadieta.com: http://specadieta.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit