Náš "B" tým končil v sobotu 5.11.2016 fotbalový podzim 2016 ve Velharticích. Domácí Arbo bylo vysokým favoritem, doma neprohrává, je na 3.místě tabulky III.třídy. Naše záloha ale odvedla dobrý výkon, z Velhartic si nakonec odváží 1 bod za remisu 1:1.

.. III.třída mužů  Arbo Velhartice - Sokol Mochtín "B"       1  :  1  (1:1). Poslední zápas podzimu naší zálohy ve Velharticích provázelo příjemné podzimní počasí. Po vyrovnané hře v prvním poločase otevřel skore zápasu domácí Andrej Antonovics, který dostal ve 40.minutě příliš mnoho prostoru k zakončení v našem trestném území, centr, který ho našel proměnil v gol - 1:0. Z vedení se ale domácí fotbalisté těšili jen tři minuty, protože ve 43.min. srovnává stav na 1:1 náš Jaroslav Pretzelmayer utaženou střelou ze 25 m přesně k tyči. Nahrával mu Jiří Peleška, Mochtín B zaslouženě vyrovnal a v dobrém výkonu (i v neúplné sestavě) pokračoval i po přestávce. Tým opět podržel v brance Radek Müller (hlavně jeho zákrok v 50.min.) byl pro další vývoj zápasu hodně důležitý, dobře zahrála obrana naší zálohy a důležité bylo také pokrytí nejlepšího hráče domácích Tomáše Faltína, který umí rozhodoval zápasy (hrával za dorost Mochtína a pak úspěšně i I.B třídu ve Strážově). Mochtín mohl z Velhartic nakonec odvézt všechny 3 body, ale svoji velkou šanci na gol v 75.min. neproměnil Lukáš Kolárik. I tak remisa 1:1 je pro náš tým velice cenná. Škoda jen, že v následné střelbě pokutových kopů (o druhý mistrovský bod) se našim hráčům nedařilo. Pok. kop tentokráte neproměnili Jar. Pretzelmayer a Jiří Podráský, úspěšný byl pouze Standa Strejc, domácí se ani jednou nemýlili, vyhráli penalty 4:1, do tabulky si připisují 2 body. Rozhodčí Lubomír Kurc z Dl. Vsi, ŽK 1:0, 50 diváků. Sestava Mochtína : Müller Radek, Zajíc Mirek, Bláha Lukáš, Šot Ondřej, Podráský Jiří, Troch Roman, Dolejš Jiří st. (65. Bouzek Václav), Peleška Jiří (85. Kloupar Michal), Strejc Stanislav, Kolárik Lukáš, Pretzelmayer Jaroslav, branka: PRETZELMAYER Jaroslav . 1

V NEDĚLI  6.11.2016

se hraje v Mochtíně od 14,00 hod. derby utkání I.A třídy mužů Sokol Mochtín - FK Horažďovice

    Srdečně zveme na tento duel širokou sportovní veřejnost, ale hlavně - všechny naše fanoušky !!!
Přidat komentář