Fotbalový podzim 2016 se blíží ke svému závěru i v krajských soutěžích. Náš "A" tým mužů, hrající I.A třídu, se vydá v sobotu 12.listopadu do Tlučné, kde letos v červnu již úspěšně odehrál baráž o udržení v této soutěži. Tentokráte to bude o mistrovské body a všichni věříme, že náš tým zabojuje o všechny tři mistrovské body a přiveze je do Mochtína ! 

Poslední zápas podzimu 2016 pak naše áčko odehraje již v sobotu 19.11.2016 (ne v neděli, dle původního rozlosování) a to doma v Mochtíně od 13,30 hod. s SK Kdyně 1920 !

Na další sobotu 26.11.2016 pak připravujeme VALNOU HROMADU naší TJ Sokol Mochtín,
která se tentokráte uskuteční v Kulturním domě v Hoštičkách od 18,00 hodin ! Počítejte s tímto termínem, přijďte v hojném počtu, buďte dochvilní !  Celá akce se koná v rámci oslav 105.výročí založení TJ Sokol Mochtín a 45.výročí založení fotbalu v Mochtíně, po skončení bude následovat společné posezení, k tanci a poslechu bude vyhrávat DIADEM !  Kromě členů TJ (žáci, dorost, dospělí)- oddílu kopané, st.tenisu a rekreačního sportu a odboru Sport pro všechny, pro které je účast členskou povinností, srdečně zveme i rodiče naší omladiny, manželky, snoubenky (a naopak), fanoušky a příznivce Sokola Mochtín !


Pozvání na mistrovský fotbal :
.. SO 12.11. - I.A třída v Tlučné - od 14,00 hod. TJ Tlučná - Sokol Mochtín. K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína od kabin v 11,50, z Klatov od pošty ve 12,00 hod., nominace po pátečním treninku, který začíná v Mochtíně v 18,00 hodin.


Kluci, nepodceňte soupeře, zabojujte a dovezte všechny tři body !!!

Komentáře   

0 # Josefina 2017-04-29 19:06
Hello there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very
good results. If you know of any please share. Kudos!


Check out my website: Порно онлайн
(http://g5g.info: http://g5g.info)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci
0 # Georgina 2018-01-10 17:37
Greetings! I know this is somewhat off to[censored] but I was wondering which blog platform are you using for this site?
I'm getting tired of Wordpress because I've had problems with hackers and
I'm looking at alternatives for another platform.
I would be great if you could point me in the direction of a good platform.my page; specadieta.com: http://specadieta.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit