Fotbalový podzim 2016 se blíží ke svému závěru i v krajských soutěžích. Náš "A" tým mužů, hrající I.A třídu, se vydá v sobotu 12.listopadu do Tlučné, kde letos v červnu již úspěšně odehrál baráž o udržení v této soutěži. Tentokráte to bude o mistrovské body a všichni věříme, že náš tým zabojuje o všechny tři mistrovské body a přiveze je do Mochtína ! 

Poslední zápas podzimu 2016 pak naše áčko odehraje již v sobotu 19.11.2016 (ne v neděli, dle původního rozlosování) a to doma v Mochtíně od 13,30 hod. s SK Kdyně 1920 !

Na další sobotu 26.11.2016 pak připravujeme VALNOU HROMADU naší TJ Sokol Mochtín,
která se tentokráte uskuteční v Kulturním domě v Hoštičkách od 18,00 hodin ! Počítejte s tímto termínem, přijďte v hojném počtu, buďte dochvilní !  Celá akce se koná v rámci oslav 105.výročí založení TJ Sokol Mochtín a 45.výročí založení fotbalu v Mochtíně, po skončení bude následovat společné posezení, k tanci a poslechu bude vyhrávat DIADEM !  Kromě členů TJ (žáci, dorost, dospělí)- oddílu kopané, st.tenisu a rekreačního sportu a odboru Sport pro všechny, pro které je účast členskou povinností, srdečně zveme i rodiče naší omladiny, manželky, snoubenky (a naopak), fanoušky a příznivce Sokola Mochtín !


Pozvání na mistrovský fotbal :
.. SO 12.11. - I.A třída v Tlučné - od 14,00 hod. TJ Tlučná - Sokol Mochtín. K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína od kabin v 11,50, z Klatov od pošty ve 12,00 hod., nominace po pátečním treninku, který začíná v Mochtíně v 18,00 hodin.


Kluci, nepodceňte soupeře, zabojujte a dovezte všechny tři body !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit