V sobotu 29.října 2016 bodovali z našich dvou týmů jen st. žáci, kteří ve svém posledním zápase roku 2016 porazili na domácím hřišti Sokol Kolinec 4:0. Na body málem dosáhli i naši muži "A" v Kralovicích. Měli obrovské šance na gol, ale žádná v síti Kralovic neskončila. Domácí se naopak 1x golově prosadili, za výhru 1:0 berou všechny tři body .

.. I.A třída mužů  Sokol Kralovice  -  Sokol Mochtín  1:0 (0:0). Domácí Sokol byl favoritem tohoto duelu, doma neprohrává, je v popředí tabulky, ale ...... v 1.poločase byl překvapivě lepší Mochtín ! Šance byly na obou stranách, brankáři obou týmů však byli vždy na místě. Po změně stran se domácí zlepšili, měli více ze hry, ale na šance se Mochtín svému soupeři minimálně vyrovnal. Blízko golu byl Mochtín v 71.minutě, kdy byl v tutové šanci Jan Šafránek. Nedal, dorážku Jiřího Čeledy likviduje domácí golman Bodurka ! Ve stejné minutě se ale na druhé straně dostává k zakončení domácí kapitán Volín, "bodlem" z hranice šestnáctky otevírá skore zápasu - 1:0 ! Závěr byl dramatický. Domácí chtěli pojistit vítězství druhým golem (šanci měli v 89.min. z VPK, ale náš golman střelu chytá), Mochtín chtěl naopak vyrovnat alespoň na 1:1. V 87.min. střílí na domácí branku Jar. Cihlář z VPK. Míč zakroutil přesně k tyči, dorážku Jana Žiaka domácí odvrací na rohový kop ! Pak byl ještě v 89.min. ve velké šanci Jiří Čeleda (po dlouhém výkopu P.Rajtmajera), chtěl přehodit domácího golmana, ale to se mu nepodařilo, domácí těsnou výhru uhájili. Rozhodoval  Zdeněk Kašpar, na čarách mu asistovali Petr Schwarz a Miloš Filinger, ŽK 0:1, 100 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Dolejš Tomáš, Staněk Pavel, Žiak Jan, Bejvl Jakub, Dolejš Jiří (75. Kul Yan), Velek Tomáš, Cihlář Jaroslav, Šafránek Jan, Smolík Zbyněk, Čeleda Jiří.

TRENINKY mužů pokračují v Mochtíně při umělém osvětlení - v úterý a pátek od 18,00 hod.

.. OP st.žáků  Sokol Mochtín - Sokol Kolinec  4 : 0 (0:0). V posledním zápase roku 2016 nastoupil náš tým bez několika svých opor (nehráli pro zranění) a v prvním poločase to bylo na hře hodně znát. Soupeř držel krok, měl i několik šancí, ale Mochtín jich měl více. Skorovat mohl několikráte náš kanonýr Láďa Potužník, ale výborný golman Kolince ho skorovat nenechal. Naši střelci ho "načli" hned po přestávce, pak přidali další tři goly (měli jich na kopačkách více), zvítězili přesvědčivě 4:0. Rozhodoval Jakub Rubáš, 30 diváků, branky Mochtína : POTUŽNÍK Ladislav - 2, VELEK Lukáš - 2

TRENINKY naši žáci již mít letos v Mochtíně nebudou (jen při dobrém počasí a to jim dáme obratem vědět na našich webových stránkách), ale připravujeme pro ně od konce listopadu pravidelné treninky v tělocvičně Gymnázia Klatovy. Vše jim ještě upřesníme.

V NEDĚLI 30.10.2016

.. se hraje v Mochtíně od 14,30 hod. utkání III.třídy mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Zavlekov. Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit