Nedělní zápas (30.10.) mužů III.třídy mezi "B" týmem Sokola Mochtín a TJ Sokol Zavlekov se nesl v duchu sousedského derby. Náš tým byl posílen o několik mladíků z áčka, ale bojovní hosté dlouho drželi nerozhodný stav. Rozhodla až druhá polovina II.poločasu, ve které naši fotbalisté vsítili dvě branky.

... III.třída mužů  Sokol Mochtín "B"  - Sokol Zavlekov   2 : 0 (0:0).  V prvním poločase měli naši fotbalisté převahu, ale do zakončení se prakticky nedostali. Chyběla myšlenka, finální přihrávka a tím i střelba. Hosté spolehali na své brejkové hráče, ale ani oni žádnou golovou akci nepředvedli. Na kluzkém, podmáčeném hřišti v Mochtíně se o výsledku rozhodovalo až ve druhé části II.poločasu. Tlak našeho týmu sílil, přinesl branku ze hry, kterou v 75. min. střílí Roman Troch. Na 2:0 pak v 86.min. zvyšuje z penalty Jar. Pretzelmayer (faul na něho). Rozhodčí Aneta Panušková, ŽK 0:2, 60 diváků. Sestava Mochtína : Kloupar Michal, Bláha Lukáš, Žiak Jan, Zajíc Mirek (61. Šot Ondra), Podráský Jiří, Strejc Stanislav, Peleška Jiří (46. Čeleda Jiří), Troch Roman, Šafránek Jan, Dolejš Jiří st. (46. Velek Tomáš), Pretzelmayer Jaroslav, branky :  TROCH Roman, PRETZELMAYER Jaroslav  (z pok. kopu).TRENINKY mužů zůstávají v platnosti v úterý a pátek od 18,00 hod.

Pro naše týmy - st. žáky, ml. a st. přípravku mistrovský podzim skončil, ve hře o body nyní zůstávají již jen muži "B", kteří v sobotu 5.11. jedou k mistráku do Velhartic a muži "A", na které čeká v neděli 6.11. v derby zápase I.A třídy zkušený tým FK Horažďovice (doma v Mochtíně).

Komentáře   

0 # Marcelo 2017-05-01 07:31
It's nearly impossible to find experienced people for this subject, but you seem like you
know what you're talking about! Thanks

Also visit my webpage - этот сайт (http://elamed.info: http://elamed.info)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci
0 # Teri 2018-01-09 15:30
Hiya! I know this is kinda off to[censored] but I'd figured I'd ask.
Would you be interested in exchanging links or maybe guest writing a blog post
or vice-versa? My website addresses a lot of the same subjects
as yours and I feel we could greatly benefit from each other.
If you happen to be interested feel free to send me an e-mail.
I look forward to hearing from you! Awesome blog by the way!


Check out my web-site - specadieta.com: http://specadieta.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit