Na sobotní zápas v Plánici musí naše béčko rychle zapomenout, otřepat se z něj a začít opět bojovat o nějaké ty body.

... 10.9.2016 - III. třída mužů Sokol Plánice - Sokol Mochtín "B"   5 : 0 (2:0)

  Předzápasové starosti dát dohromady alespoň 11 hráčů byly tentokráte hodně velké. Řada hráčů byla mimo okres, někteří zranění. A tak se v Plánici začalo na straně Mochtína v 7 lidech a to ještě s trenérem J.Kolárikem v sestavě. Na poslední chvíli naštěstí dorazili k utkání přímo z hasičské soutěže z M.Vísky další naši 4 hráči, kteří po 5 minutách hry doplnili mužstvo, J.Kolárik se mohl opět vrátit do trenérského křesla. Domácí ale svým důrazem, nasazením a bojovností šli jasně za svým cílem - za vítězstvím. Souboje naše hráče hodně bolely (p . rozhodčí J.Blaheta nechal plynout hru bez přerušení), přicházely i chybné rozehrávky z nich, které domácí hráči dokázali vždy využít ke vstřelení branky. V 17. a 33.min. se 2x trefil domácí Opatrný, Plánice vedla 2:0. Pak se sice náš tým výrazně zlepšil a II.část 1.poločasu odehrál v pohodě. Do šancí se ale moc nedostával. Po přestávce se zranil náš nejstarší hráč na hřišti Ji. Dolejš starší, takže Mochtín hrál o deseti. Pak se Jiří do hry opět vrátil, ale hřiště musel v 65. min. opustit po brutálním zákroku další náš hráč - Martin Škoda, který má zraněné koleno a podzim 2016 pro něj na hřišti pravděpodobně skončil ! Náš tým musel dohrávat v deseti, domácí toho využili a dalšími třemi goly si zajistili jasnou výhru a tři body. Rozhodčí Josef Blaheta z Klatov, ŽK 2:0, 90 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Strejc Standa, Podráský Jiří, Peleška Jiří, Kolárik Jan (5. Kloupar Michal), Bouzek Václav, Dolejš Jiří st., Peleška Petr, od 5. min. Bláha Lukáš, Sukovatý Ondra, Škoda  Martin.

.. v NEDĚLI 11.9.2016

se hraje v Mochtíně od 17,00 hod. utkání I. A třída mužů Sokol Mochtín - Sokol Košutka Plzeň

na které srdečně zveme všechny naše příznivce  !!! Náš tým již s novou trenérskou dvojicí JARABICA - CIHLÁŘ ml. bude chtít konečně bodovat, bude se jistě na co dívat !!! Přijďte v hojném počtu.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit