A je tady další zářijový víkend, ve kterém budou bojovat naši fotbalisté o mistrovské body převážně na hřištích svých soupeřů.

Doma se představí jen naše áčko mužů a to v neděli 11.9.2016 proti silné Košutce Plzeň. Náš tým potřebuje konečně zabodovat (zatím 4 zápasy bez bodu), pokusí se o to tentokráte a to pod vedením nově složené (již z dřívějška osvědčené) trenérské dvojice Jaroslav Cihlář ml. - Stano Jarabica ! Budeme držet palce, přijďte v hojném počtu podpořit naše fotbalisty !!!

SOBOTA 10.9.2016

.. od 10,00 hod. v Horažďovicích - turnaj starších přípravek  za účasti družstev : FK Horažďovice, Sokol Pačejov, Svatobor Hrádek a Sokol Mochtín

.. od 16,00 hod. v Plánici - III. třída mužů  Sokol Plánice - Sokol Mochtín "B". K utkání je společný odjezd z Mochtína ve 14,45 hod.

NEDĚLE 11.9.2016

.. od 10,00 hod. v Bolešinech - turnaj mladších přípravek za účasti družstev : SK Bolešiny, Svatobor Hrádek, Start Luby a Sokol Mochtín

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Košutka Plzeň. Sraz nominovaných hráčů i vedení do 16,00 hod.

PONDĚLÍ 12.9.2016

od 16,30 hod. v Kolinci - OP starších žáků  - Sokol Kolinec - Sokol Mochtín. Společný odjezd auty z Mochtína od hřiště v 15,25 hod.

Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost !