Po delší době se fanoušci So Mochtín mohli opět radovat z výhry našich fotbalistů na domácím hřišti. "B" muži porazili v neděli 4.9.2016 zálohu Dukly Janovice vysoko 8:2.

... III.třída mužů - Sokol Mochtín "B"  -  FK Dukla Janovice "B"    8 : 2 (3:2). Naše "B" mužstvo posílili mladíčci z áčka, které mělo již svůj zápas odehraný a hned to bylo znát. Hned v úvodu utkání se dvakrát dostal k zakončení náš Jan Šafránek, v 9. minutě vedl Mochtín již 2:0 a měl jasně navrch. Jenže, soupeři stačil ve 23.min. jeden povedený střelecký pokus na naši branku a bylo to 2:1. Zbyněk Smolík pak o šest minut později sice utekl hostující obraně a zvýšil na 3:1, jenže Dukla využila ve 33.min. chybu našich obránců a střílený centr zkušeného V.Slivoně  z VPK skončil opět v síti naší brány - 3:2. Po přestávce se ale naši hráči "zakousli" do svého soupeře znovu. Vytrvalou nátlakovou hrou ho přehrávali, vytvářeli si i golové příležitosti, stříleli i pěkné branky. Nejdříve se dvakrát prosadil golově Zbyněk Smolík a uzavřel tím svůj hatrick, pak v 71. min. nastoupil do hry Martin Škoda, který dalším hatrickem (střílel goly v 72., 75., a 90.minutě) uzavřel účet nedělního zápasu na konečných 8:2 pro Mochtín ! Zápas měl pěknou úroveň zásluhou obou celků, hrálo se slušně, bez karet. Rozhodčí Lubomír Kurc z Dl.Vsi, 50 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš, Bláha, Šafránek, Kubala, Žiak J., Podráský, Kašpar (56.Troch R.), Velek T. (63. Peleška Ji.), Strejc, Smolík, Dolejš Ji. st. (71. Škoda), branky :  SMOLÍK Zbyněk - 3, ŠKODA Martin - 3, ŠAFRÁNEK Jan - 2

TRENINKY v Mochtíně v následujícím týdnu :

mladší  a starší přípravka : úterý a čtvrtek od 17,00 hod.

starší žáci  : úterý a čtvrtek od 18,00 hod.

muži  :  úterý a pátek od 18,00 hod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit