Ve druhém kole nastoupí oba dva naše týmy mužů na hřištích svých soupeřů, kde se pokusí o nějaký ten bodový zisk.  "A" muži budou hrát v sobotu 20.8.2016 v Křimicích, ve stejný den pak "B" tým So Mochtín v Kašperských Horách.

SOBOTA 20.8.2016

..od 17,00 hod. v Křimicích - I.A třída mužů - TJ Křimice - Sokol Mochtín.  Nominace po pátečním treninku, který začíná v Mochtíně v 18,00 hod., k utkání se jede auty s odjezdem ve 14,50 hod. z Mochtína, z KT od pošty pak v 15,00 hod. Pozor ! Případná změna odjezdu do Křimic bude sdělena na pátečním treninku, doplníme ji i na tomto našem webu !

.. od 17,00 hod. v Kašp. Horách - III.třída mužů TJ Kašperské Hory - Sokol Mochtín "B". Společný odj. z Mochtína bude v 15,15 hod., kdo se z vážných důvodů nemůže utkání zúčastnit, obratem to oznámí  (na 605357370) - děkuji

          Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!

Jen připomínám našim žákům, že jejich treninky probíhají v Mochtíně každé úterý a čtvrtek od 18,00 hodin.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit