Úvodní zápas v I.A třídě nové sezony 2016/2017 našemu áčku mužů nevyšel. Na domácím hřišti podlehl v okresním derby Pačejovu 1:2, všechny tři body získal soupeř, který si tak rozšířil úspěšnou bilanci s Mochtínem o další výhru v I.A třídě.

..I.A třída mužů  Sokol Mochtín - Sokol Pačejov   1 : 2  (0:0). Před solidní diváckou návštěvou byli v 1.poločase hosté jasně lepším mužstvem, ale z vypracovaných šancí gol nedali.  Ve 27. min. trefili přetaženým centrem břevno naší branky, pak se 3x vyznamenal náš golman Petr Rajtmajer, který vychytal soupeře v golových příležitostech. Náš tým se dostal k příměmu zakončení až ve 40.min., ale střela Jardy Cihláře z těžkého úhlu golmana hostí J.Kozlíka nepřekvapila, vyrazil ji na roh. Ve 43.min. kopali hosté další rohový kop, mochtínská obrana míč odkopává, stoper hostů ztrácí po ataku našeho T.Velka kontrolu nad míčem. Tomáš jde do brejku, nahrává Zb. Smolíkovi, ale jeho golová střela zblíska je zblokována na rohový kop - škoda, byla to velká šance. Po přestávce začalo lépe naše mužstvo. Mělo několik slibných útočných akcí a v 53.min. jde do vedení. To se k VPK z těžkého úhlu postavil Jiří Čeleda, který dělovkou prostřelil vše co mu stálo v cestě - 1:0 ! Obdržený gol hosty na nějaký čas přibrzdil v rozletu, ale v 66.min. se jim povedla brejková akce, kterou zakončuje golově Hlůžek, srovnává na 1:1. O pouhé 4 min. později se dostal do úniku z levé strany hostující útočník, u brankové čáry v malém vápně padá (po faulu-nefaulu), mladý rozhodčí A.Fanfule nařizuje pokutový kop, který bezpečně prměnil Kubaň - hosté vedou 1:2. Důležitý moment. který prakticky rozhodl o výsledku. Mochtín se pak snažil, ale také chyboval. V 73. min. náš J.Žiak "namazal" přihrávkou soupři do jeho další šance, ale ten ji naštěstí neproměnil. Vyrovnání měl na kopačce v 81.min. náš Jar. Cihlář po dlouhém autu Ji.Čeledy a přiklepnutí míče J.Bejvlem. Jeho střela z dobré pozice však jde vysoko nad pačejovskou branku. A když se v krátkém nastavení (v 92. min.) neujala ani střela Ji.Čeledy, bylo rozhodnuto. Pačejov těsnou výhru uhájil, odvezl si všechny tři body. Rozhodčí Adam Fanfule, AR Martin Plzák a Petr Schwarz, DS Ladislav Mareška, ŽK 0:3, 100 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Staněk Pavel, Žiak Jan, Bejvl Jakub, Švátora Petr, Novák Zdeněk (80. Šafránek Jan), Čeleda Jiří, Dolejš Jiří, Cihlář Jaroslav, Velek Tomáš, Smolík Zbyněk, branka : ČELEDA Jiří  -  1.

TRENINKY mužů

budou tento týden v úterý a pátek od 18,00 hodin

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit