V neděli 29.5.2016 se hrál v Mochtíně poslední turnaj starších přípravek mistrovské sezony 2015/2016, po něm pak od 17,00 hod. odehráli svůj mistrák III.třídy naši muži "B" se Sokolem Zavlekov. Derby sledovala početná divácká kulisa, po remise 2:2 se nakonec ze dvou bodů radovali naši fotbalisté, kteří byli úspěšnější v následném penaltovém rozstřelu.

.. TURNAJ starších přípravek byl v Mochtíně odehrán za účasti 4 týmů. Mochtínský byl hodně oslaben o řadu nemocných hráčů a tak trenér Jarda Mareš byl rád, že turnaj vůbec odehrál i s mladšíky a to proti hodně silným soupeřům. Konečné pořadí : 1. SK Klatovy 1898 "A", 2. TJ Sušice "A", 3. FK Horažďovice, 4. Sokol Mochtín.  Našim klukům děkujeme za vzornou reprezentaci v sezoně 2015/2016, ale ta ještě nekončí - treninky pokračují dále.

.. III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Zavlekov   2 : 2 (1:1), na pok. kopy 5:4

Naše záloha, se šesti dorostenci v základní sestavě, se sice snažila o útočný fotbal, ale do zakončení se prakticky nedostávala. To soupeř měl nebezpečnější průniky a ve 29. min. se ujal vedení střelou z úhlu, překvapil našeho mladého brankaře - 0:1. Ve 35.min. se ale dostal k zakončení náš Pepa Rašek a první střelou na bránu hostů (ze 17 m) srovnal na 1:1. Naši hráči pak postupně záskávali mírnou převahu, hlavně pak po přestávce, ale golově se opět prosadili hosté. Ti měli šikovné fotbalisty v záloze i útoku, v 53. min. se z ojedinělé, ale přesné akci prokombinovali naší rozhozenou obranou a střelou k tyči šli znovu do vedení - 1:2. Mochtín naštěstí srovnal na 2:2 již za tři minuty po té Michalem Reitmaierem a v další části hry měl několik dalších slibných příležitostí. Bohužel, nevyužil je a tak na druhé straně mohl přijít trest. V 85. min. se totiž hosté znovu dostali do výhodného zakončení, ale tentokráte jejich prudkou přízemní střelu náš golman chytá, podržel svůj tým. V penaltovém rozstřelu, který následoval byl Mochtín 100% úspěšný, když se postupně trefili : J.Rašek, R.Madera, Jar. Pretzelmayer, T. Řeřicha a M.Škoda, hosté 1x netrefili bránu a tak na ně zbyl jen 1 bod. naší záloze zůstaly dva ! Utkání bezproblémově odřídila rozhodčí Aneta Panušková, ŽK 1:1, přihlíželo na 80 diváků ! Sestava Mochtína : Pretzelmayer Jaroslav, Bláha Lukáš, Zajíc Mirek, Strejc Stanislav (71. min. Škoda Martin), Podráský Jiří, Madera Radovan, Reitmaier Michal (76. Peleška Petr), Řeřicha Tomáš, Peleška Jiří (46. min. Čeleda Jiří), Šafránek Jan, Rašek Josef. Branky : RAŠEK Josef a REITMAIER Michal - po 1.

Již ve STŘEDU 1.6.2016

se od 18,00 hod. v Mochtíně předehrává utkání III.třídy mužů Sokol Mochtín "B" - SRK Železná Ruda.  Sraz všech, kteří jen trochu mohou přijít pomoci (někteří z prac. důvodů nebudou moci dorazit), je  v 17,00 hod. - případné omluvy předem na 605357370 - K.Šot - děkuji !

     Srdečně na utkání zveme i všechny naše příznivce !!!

TRENINKY -  muži - v úterý a pátek od 18,00 hod.

                    dorost - v úterý od 18,00 hod. - na dalším se domluvíme po úterním treninku, popř. po středečním zápase.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit