V dalším dubnovém víkendu se doma v Mochtíně představí našim fanoušků dorostenci, kteří v sobotu 9.4. dopoledne hostí tradičního soupeře Krajské soutěže - FK Staňkov. Druhý den v neděli se pak v Mochtíně utká naše "B" mužstvo mužů se Startem Dešenice, který vede abulku III.třídy.

Naše áčko mužů pak čeká v neděli odpoledne cesta do Horní Břízy, kde zápas I.A třídy H.Bříza - Mochtín bude začínat v 16,30 hodin. Nebude to lehký zápas, soupeř ještě před necelým rokem hrál Krajský přebor a po sestupu usiluje opět o návrat do něj.  

Další naše mládežnické týmy (ml. žáci, st. přípravka a ml.přípravka) vstoupí do bojů o mistrovské body až o týden později.

SOBOTA 9.4.2016

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - FK Staňkov. Nominace na utkání po čtvrtečním treninku, který začíná v Mochtíně v 18,00 hod.

NEDĚLE 10.4.2016

..od 16,30 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Start Dešenice. Kdo se nemůže zúčastnit, včas se omluví (na 605 357370), abychom mohli zajistit náhradu ! Sraz před utkáním v 15,30 hod.

..od 16,30 hod. v Horní Bříze - I.A třída mužů TJ Horní Bříza - Sokol Mochtín. K utkání se jede mikrobusem (na 22 osob), odjezd z Mochtína od hřiště bude již ve 14,00 hod. z Klatov ze zast. na Plzeňské třídě (před hotelem Beránek) ve 14,10 hod. !!! . Nominace po pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hod.

         Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit