Muži So Mochtín se herně připravují na mistrovské jaro 2016 v I.A třídě. Jsou účastníky dalšího ročníku zimního turnaje "O pohár starosty Sušice", který se hraje na hřišti s umělým povrchem v Sušici.

Turnaj je silně obsazen týmy hrající Krajský přebor (Sušice, Luby) a I.A třídu (Mochtín, Nepomuk, Pačejov).

Zatím jsou odehrány II.kola a po nich So Mochtín vede průběžnou tabulku, když dokázal v 1. utkání porazit Sokol Pačejov 5:2 (branky Rašek 3, Čeleda a P.Švátora po 1) a ve 2.kole se rozešel se Startem Luby remisou 1:1 (branka Ji. Dolejš).

Prozatímní výsledky : Nepomuk - Luby 2:3, Pačejov - Mochtín 2:5, Luby - Mochtín 1:1, Sušice - Nepomuk 4:1.  Tabulku vede se 4 body a lepším skorem Sokol Mochtín, 2. jsou Luby, 3. Sušice se 3 body (má ale 1 zápas k dobru), 4. je bez bodu So Pačejov.

III.kolo je na pořadu o následujícím víkendu 13. a 14.2.2015. Budou se hrát zápasy Luby - Pačejov a Mochtín - Sušice, Nepomuk má volno

Utkání Sokol Mochtín - TJ Sušice se hraje v neděli 14.2.2015 od 14,00 hod., k utkání bude náš tým odjíždět od hřiště z Mochtína ve 12,30 hod. - nominaci upřesní trenér Ji. Toman na pátečním treninku (12.2.), který v Mochtíně začíná v 18,00 hod. - počítáme s maximální účastí mužů, ale i nadějných dorostenců !!!

Jen připomínám, že treninky mužů A i B probíhají pravidelně :

každé pondělí - tělocvična ZŠ Čapkova v Klatovech od 17,30 do 19,00 hod.

každou středu - od 18,00 hod. - běhání - atletický ovál v KT v Podhůrčí

každý pátek - od 18,00 hod. - v Mochtíně - treninkové hřiště při um.osvětlení

   Zatím je účast průměrná, čekáme zapojení dalších hráčů, včetně týmů "B" a dorostenců !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit