V sobotním turnaji přesto nebyla o překvapení nouze.

Mochtín stejně jako Vejce nezopakoval loňský úspěch a nakonec bojoval jen o 7.-9. místo.

Příjemným překvapením je umístění Tučňáků.

Týmy byly rozděleny do tří skupin:

Sk.A:Horažďovice,1.FC Sušice, Luby.

Sk.B:Mochtín, ASPV Sušice, Dlažov

Sk.C:Vejce, Tučňáci, Žihobce

Po bojích v základních skupinách byla mužstva přerozdělěna do finalových skupin.

Sk. o 1.-3. místo :Horažďovice, ASPV Sušice, Tučňáci

Sk. o 4.-6. místo: Luby, Dlažov, Žihobce,

Sk. o 7.-8 místo:1.FC Sušice,Mochtín,Vejce

Rozpis zápasů            
           
                         
1 9:00-9:10 Horažďovice   Luby 1:0 Sova            
                         
2 9:12-9:22 Mochtín   Dlažov 0:0              
                         
3 9:24-9:34 Vejce   Žihobce 0:2 Staněk,Harant            
                         
4 9:36-9:46 1. FC Sušice   Luby 0:1 Čipera            
                         
5 9:48-9:58 ASPV Sušice   Dlažov 1:1 Macháček-Vlček            
                         
6 10:00-10:10 Tučňáci   Žihobce 2:1 Petruška,Kupka-Staněk            
                         
7 10:12-10:22 Horažďovice   1. FC Sušice 2:0 Fremr,Kališ            
                         
8 10:24-10:34 Mochtín   ASPV Sušice 0:2 Macháček,Míka            
                         
9 10:36-10:46 Vejce   Tučňáci 1:1 Jirkal-Kupka            
                         
10 10:48-10:58 1. FC Sušice   Vejce 0:3 Beňo,Molnár,Funfálek            
                         
11 11:00-11:10 Luby   Žihobce 1:1 M.Křížek-Staněk            
                         
12 11:12-11:22 Horažďovice   Tučňáci 1:0 Malík            
                         
13 11:24-11:34 Mochtín   Vejce 4:0 P.Toman 2x,Kodyš,            
            Dolejš            
14 11:36-11:46 Dlažov   Žihobce 1:3 Vlček-Vošalík,Harant,            
            Kotrba            
15 11:48-11:58 ASPV Sušice   Tučňáci 1:1 Hubáček-Farný            
                         
16 12:00-12:10 1. FC Sušice   Mochtín 2:1 vlastní,Beneš-Kodyš            
                         
17 12:12-12:22 Luby   Dlažov 3:1 M.Křížek,Šnour2x-Vlček            
                         
18 12:24-12:34 Horažďovice   ASPV Sušice 2:1 Fremr,Sova-Macháček            
                         
Konečné umístění:            
1. SG Horažďovice                  
2. Tučňáci                    
3. ASPV Sušice                    
4.-5. Arosa Luby                    
4.-5. TJ Žihobce                    
6. TJ Sokol Dlažov                  
7. TJ Sokol Mochtín                
8. Vejce                      
9. 1. FC Sušice                    
                         
Ocenění jednotlivců:            
                         
Nejlepší střelec Jaroslav Macháček-ASPV Sušice, Václav Staněk-TJ Žihobce 3.branky            
                         
Nejlepší brankář František Kán-Arosa Luby              
                         
Nejstarší hráč Miroslav Dolejší-1.FC Sušice, ročník 1946 !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit