V sobotu 14.11.2015 zakončí naše áčko mužů mistrovský podzim 2015 utkáním ve Kdyni. Zápas I.A třídy tam bude začínat již ve 13,30 hod. a pojedeme na něj autobusem !!!

Této možnosti mohou využít i naši fanoušci, které na zájezd do Kdyně srdečně zveme ! Odjezd z Mochtína od hřiště bude ve 12,00 hod., z Klatov ze zastávky (proti Lídlu) ve 12,10 hod. .

Po skončení utkání se bude autobus vracet zpět do Mochtína, kde pak ve Fotbalce (cca od 16,30 hod.) proběhne posezení - DOKOPNÁ našich fotbalistů - mužů.  Srdečně jste zváni , včetně kluků z dorostu, kteří za naše muže nastupovali. Rádi mezi námi uvítáme i naše nejvěrnější příznivce, kteří nelitovali benzinu a času a jezdili za námi na zápasy i na hřiště našich soupeřů !

   Pro některé z Vás to bude i poslední příležitost, jak uhradit čl. příspěvky za II.pololetí r.2015. Předem děkujeme.

.. sobota 14.11. od 13,30 hod. ve Kdyni - I.A třída mužů SK Kdyně 1920 - Sokol Mochtín.

K poslednímu utkání letošního roku se jede autobusem, odjezd z Mochtína od hřiště ve 12,00 hod., z Klatov (zastávka proti Lídlu) ve 12,10 hod. Nominace hráčů bude upřesněna po pátečním treninku (13.11.), který v Mochtíně začíná v 18,00 hodin. 

Kdo se ho nemůže z vážných důvodů zúčastnit, obratem to sdělí trenérovi Ji. Tomanovi, či Jar. Cihlářovi !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit