A je před námi další fotbalové kolo podzimu 2015 ! Doma v Mochtíně bude hrát tentokráte jen "B" tým mužů, který již v sobotu 12.9. od 17,00 hod. přivítá Tatran Velké Hydčice.

Na hřiště svých soupeřů pojedou všechny ostatní naše týmy, včetně obou přípravek, pro které to bude zahájení nového soutěžního ročníku 2015/2016. Pro většinu kluků z mladší přípravky So Mochtín pak dokonec zahájení své fotbalové kariéry ! Budeme všem držet palce !

Již v PÁTEK 11.9.2015

.. se hraje v Lubech od 17,00 hodin utkání OP ml. žáků Start Luby "B" - Sokol Mochtín

v SOBOTU 12.9.2015

.. se v Horažďovicích koná od 15,30 hod. turnaj starších přípravek za účasti družstev : FK Horažďovice, SK Klatovy "B", Sokol Mochtín a FK Svéradice. Pokyny k nominaci a dopravě vydává trenér Jar. Mareš, upřesnění na čtvrtečním treninku, který začíná v 17,00 hod.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně utkání III.třídy mužů Sokol Mochtín "B" - Tatran Velké Hydčice. Kdo se nemůže z hráčů zúčastnit, obratem to sdělí na tel. 605357370 - K.Šot - děkuji. Sraz před utkáním v 16,00 hod.

Dorostenci So Mochtín mají tentokráte volno. Družstvo So Meclov bylo ze soutěže zcela nečekaně odhlášeno !

v NEDĚLI 13.9.2015

..se v Sušici (pravděpodobně na umělce) od 10,00 hod. bude konat turnaj mladších přípravek a to za účasti těchto týmů : TJ Sušice, SK Klatovy "A" a Sokol Mochtín. Sraz nominovaných hráčů a jejich rodičů je v Mochtíně v 8,45 hod., společný odjezd auty pak v 9,00 hod., nominace - pokyny : trenéři Ji. Flodr a Vá. Marek na čtvrtečním treninku, který začíná v 17,00 hod.

.. od 15,00 hod. v Plzni - utkání I.A třídy TJ Košutka Plzeň - Sokol Mochtín. Utkání dvou nováčků této druhé nejvyšší krajské soutěže Plzeňského kraje slibuje velkou bitvu, ve které má Mochtín svému soupeři co oplácet z minulého, jarního zápasu. Nominace po pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod., společný odjezd auty z Mochtína ve 13,00 hod., z Klatov od pošty ve 13,10 hodin.

      Na uvedené zápasy zveme všechny naše příznivce !!!

Jen ještě připomínám výběr členských příspěvků za II.pololetí roku 2015 - děkuji !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit