Ve čtvrtek 23.7. odehráli naši muži "A" první herní přípravu. Na svém hřišti v Mochtíně hostili sousední Start Luby, který bude od nové sezony nováčkem Krajského přeboru.

Oba týmy zkoušely nové tváře, hrál se bojovný fotbal, šance byly na obou stranách. Mochtín dvakrát vedl, ale nakonec se musel smířit s porážkou. Luby v samotném závěru utkání nejen vyrovnaly, ale dokázaly vstřelit i vítězný gol.

Důležité momenty utkání  :

První poločas : 5.min. .. šance Lub, náš golman P.Rajtmajer chytá, 6.min. ... průnik Ji.Flodra a prudká střela z úhlu do šibenice, golman Lub (Vl.Hromada) vyráží bravurně na roh. 10.min. nebezpečně zahraný VPK Lub z úhlu, P.Rajtmajer vytahuje míč nad břevno na rohový kop. Mezi 14. - 18.min. kopal Mochtín 4 nebezpečné rohové kopy. 36.min. - 1:0 , autorem golu byl kapitán Jiří Dolejš.

Druhý poločas : 52.min. šance hostů z Lub, hlavička těsně vedle branky, 55.min. střelu hostů náš střídající golman (P.Kodeš) vyráží na roh, 59.min. po rohu další nebezpečná hlavička hostů - vedle. 75. min. - 1:1, autorem branky byl Marek Pivoňka, který poslal dlouhý centr zprava, míč skončil nečekaně v šibenici branky Mochtína ! Za necelých pět minut ale Mochtín opět vedl. 80.min. - 2:1, autorem byl Jiří Čeleda. Ten se dostal po střele Zb.Tomana k odraženému míčí a poslal ho nekompromisně do sítě Lub. Pojistku na výhru Mochtína měl na kopače náš Tomáš Babka, ale svoji čistou golovou akci z 84.minuty v gol neproměnil. Škoda, protože závěr patřil hostům, kteří během pár minut zvrátili výsledek ve svůj prospěch. 86.min. - 2:2 J.Voráč technickou střelou zblíska vyrovnává. 88.min. - 2:3, po špatném odkopu našeho stopera se k míči dostává hostující Filip Sýkora a střelou k tyči střílí vítězný gol Lub. Mochtín dohrával zápas v útlumu, hlavně obrana zmatkovala a tak ještě v 90.min. musel vyrážet náš golman dělovku hostujícího J.Voráče.

Rozhodčí Zdeněk Říha, ŽK 1:1, branky : Dolejš, Čeleda - Pivoňka M., Voráč, Sýkora. Sestava Mochtína : Rajtmajer P. (46.Kodeš P.), Žiak J.,  Zahálka P., Šťastný J., Švátora P. (46. Pretzelmayer Jar./77. Velek Tom.), Staněk P. (38. Rašek Jos.), Flodr Ji., Toman Zb., Babka T., Dolejš Ji., Čeleda,  branky : DOLEJŠ Jiří, ČELEDA Jiří

v SOBOTU 25.7.2015

zajíždí naše "B" dr. mužů (směs s dorostem) na turnaj do Měcholup, který je memoriálem Jana Vlasáka. Na turnaji bude startovat 6 družstev, loňské prvenství bude obhajovat Keramika Chlumčany, se kterou náš tým So Mochtín ve finále remisoval (i když byl lepší) a tak o celkovém vítězství Chlumčan rozhodla až závěrečná střelba pokutových kopů.

Turnaj je již rozlosován, hned v úvodním utkání ve 12,00 hod. nastupuje So Mochtín proti TJ Měcholupy "B" ! Další utkání své skupiny odehraje Mochtín s SK Bolešiny  ve 13,40 hod.

V 17,15 hod. je naplánován zápas o konečné 5.-6.místo (3.ze skupin), zápas o 3.místo se bude hrát od 18,05 hod. (2.ze skupin) a finále o 1.místo pak od 18,55 hodin

Nominace (předběžná) byla učiněna již dnes po utkání Mochtín - Luby, ale ještě se musí doplnit, aby tým mohl odjet k turnaji v dostatečném počtu hráčů.

   Odjezd z Mochtína autem bude v 11,15 hod. (drezy zaj. Jar. Pretzelmayer), ostatní sraz v Měcholupech na hřišti nejpozději do 11,30 hod. !!! Na dopravě se domluvte, případné omluvy, nebo dotazy, směrujte na Jar. Pavlíka, nebo na K.Šota. Děkuji.

V NEDĚLI 26.7.2015

se bude hrát na hřišti v Mochtíně další přípravný zápas našich mužů "A" a to s účastníkem I.B třídy Tatranem Dl.Ves.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - př. zápas mužů Sokol Mochtín - Tatran Dlouhá Ves

Další trenink mužů je naplánován na úterý 28.7. od 18,00 hod. v Mochtíně,

ve středu 29.7. se pak v Mochtíně odehraje další přípravný zápas mužů So Mochtín - So Pačejov !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit