Dnes - ve středu 1.7. nám na hřišti v Mochtíně prasklo potrubí zavlažovacího systému ! Musíme ho co nejdříve opravit.

a proto svolávám krátkou brigádu na čtvrtek 2.7.2015 se srazem v 18,45 hod. na hřišti v Mochtíně !!!

Víme, v jakém místě je porucha (naštěstí těsně za hlavním hřištěm) - k potrubí se musíme opatrně prokopat, abychom nepoškodili el. kabeláž, která vede při něm.   Prosím, kdo má možnost, vezměte s sebou rýč, popř. krumpáč, lopatu, popř. lopatku na uhlí, či zednickou lžíci, potřeba bude i kolečko, vše se bude hodit !

       Já osobně jsem těsně po operaci kýly, takže mohu pouze radit a určovat směr výkopu. O to více Vás žádám o pomoc ! Přijďte, každá ruka bude potřeba ! Myslím tím především naše hráče - muže a dorostence, rádi přivítáme i naše fanoušky. Předpokládám, že bychom to měli zvládnout (najít, odkrýt a zjistit důvod poruchy) tak za 1 - 1,5 hodiny.  

     Předem děkuji za Vaší ochotu !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit