Na tento pátek 3.7.2015 si naši fotbalisté - muži Sokola Mochtín, kteří v neděli 21.6. ve Stodě vybojovali v barážovém utkání s místním Slavojem opět postup do I.A třídy, naplánovali dokopnou.

    Ta se uskuteční ve Fotbalce na hřišti v Mochtíně, sraz je v 18,00 hodin. Při společném posezení bude zhodnocena uplynulá sezona a také podány informaci o připravované letní přípravě. Ta by měla být zahájena po krátké přestávce úvodním treninkem již v úterý 14.7.2015 od 18,00 hod. , další termíny treninků i přípravných zápasů včas na našem webu uveřejníme. Na dokopné rádi přivítáme všechny hráče - muže (i dorostence), kteří se podíleli na postupu našeho áčka mužů do I.A třídy, včetně vedení i věrných fanoušků.

     Jisté ale je, že již v SO 18.7. by se měl Mochtín ( směs - dorost,muži) zúčastnit turnaje v Dešenicích (zač. v 9,00), ve ČT 23.7. bude hrát naše áčko v Lubech /od 18,00) s místním Startem, který postoupil do KP, v SO 25.7. pojede směs (dorost, muži B) na turnaj do Měcholup, v NE 26.7. bude na programu od 16,00 hod. první přípravný zápas doma v Mochtíně a to S Tatranem Dl.Ves. Ve STŘ 29.7. se v Mochtíně představí od 18,00 hod. ambiciózní Sokol Pačejov, se kterým se pak v závěru podzimu utká naše áčko znovu v I.A třídě, ale již o mistrovské body. Směs (dorost,muži "B") by se měla v SO 1.8. zúčastnit turnaj v Nýrsku, poslední herní přípravu před novou sezonou 2015/2016 absolvují naši muži "A" doma v NE 2.8. od 17,00 hod. proti SK Kovodružstvo Strážov.

     V Plzni již proběhl losovací aktiv nového ročníku, který přisoudil našemu Áčku mužů č.6 a našim dorostencům č.11.  Znamená to, že úvodní zápas I.A třídy zahájí naši muži "A" doma v neděli 9.8.2015 od 17,00 hod. se Slavojem Žihle (pak pojedou na hř. So Černice, ve 3.kole doma přivítají Horažďovice, atd.), naši dorostenci zahájí 1.kolem o 14 dní později a to v NE 23.8. od 10,00 hod. v Nezamyslicích (pak doma přivítají Chodov, pojedou do Staňkova, atd.).

   Losovací aktiv OFS Klatovy proběhne v hotelu Rozvoj v Klatovech sice až ve čtvrtek 2.7.2015 od 16,30 hod., ale již dnes víme, že dle přidělených. čísel bude naše "B" družstvo mužů zahajovat novou sezonu ve III.třídě v Železné Rudě a to v SO 8.8.2015, soutěž ml. žáků pak bude zahájena v PÁ 4.9.2015, kdy naši kluci budou doma od 17,00 hod. hostit Sušici "B". 

   Turnaje mladší a starší přípravky, ve kterých budou startovat i naše týmy Sokola Mochtín, zatím své termíny neznají, ale včas se je dozví.

       V současné době jsou obě hrací plochy (hlavní i treninkové hřiště) v Mochtíně po nákladné rekonstrukci, trávník musí regenerovat. Proto je naprosto žádoucí, aby se na něm v žádném případě nyní netrenovalo, nechal se v klidu. Prosím o dodržení této zásady všechny složky !!!    Děkuji.
Přidat komentář