V pondělí 15.6.2015 se v Plzni na PKFS losovaly baráže. V osudí byl i náš "A" tým mužů, který si 2.místem v I.B třídě, sk.B vybojoval šanci bojovat v baráži o návrat do I.A třídy, ze které před rokem sestoupil !

Kromě Mochtína měl okres Klatovy v osudí další dva týmy a to Start Luby, který bude mít šanci vybojovat si v baráži Krajský přebor a také Sokol Měčín, který nakonec nespadnul (jak bylo uváděno v okresním tisku) a bude mít šanci zachránit pro svoje město I.B třídu v baráži ! Sestup nakonec z naší skupiny I.B třídy odnesly Blovice, když při rovnosti bodů a rovnosti vzájemných zápasů, rozhodla 1 branka ve prospěch Měčína při střelbě pokutových kopů !

 POZVÁNKA do Mochtína  na barážový zápas o I.A třídu :

Muži "A" Sokola Mochtín se pokusí o návrat do fotbalové I.A třídy uspět v souboji se Slavojem Stod. První zápas se bude hrát v Mochtíně ve čtvrtek 18.6., odveta bude následovat v neděli 21.6. ve Stodě.

.. 1.barážový zápas v Mochtíně - čtvrtek 18.6. od 18,00 hodin Sokol MOCHTÍN - Slavoj STOD.

Sraz hráčů i vedení nejpozději do 17,00 hodin, nominace bude provedena na úterním treninku (16.6.), který začíná v Mochtíně od 18,00 hodin.

      Srdečně zveme na uvedený barážový zápas všechny příznivce fotbalu a hlavně pak ty, kteří přijdou povzbudit fotbalisty Sokola Mochtín !!!

A kdy hrají baráž další týmy z našeho okresu ?

Horní Bříza - Luby - středa 17.6. od 18,00 hod. v H.Bříze, odveta v sobotu 20.6. od 17,00 hod. v Lubech

Hraničář Částkov - Měčín - středa 17.6. od 18,00 hod. v Částkově, odveta v Měčíně v sobotu20.6. od 17,00 hod.

POZOR !!!

Má někdo z Vás chuť a čas jet ve středu 17.6.2015 na zápas ME hráčů do 21 let do Prahy na utkání Česká republika - Dánsko ? Utkání tam začíná v 18,00 hodin - k dispozici máme 2 vstupenky (1 ks. za 200,- Kč ) na velice výhodné místo ve 3.řadě !  Zájemci - volejte obratem 605357370 - K.Šot, děkuji, dám Vám informaci, kde si je vyzvednete.
Přidat komentář