Fotbalový ročník 2014/2015 je u konce, na pořadu je poslední mistrovské kolo.

Již dnes, ve čtvrtek 11.6.2015, si předehráli svůj poslední zápas OP naši mladší žáci, kteří po dobrém výkonu (a bez několika svých opor) porazili Sokol Kolinec 4:2. Blahopřejeme !

Další zápasy našich družstev jsou na programu o víkendu 13. a 14.6.2015. Ve dvou půjde již jen o prestiž (mužů"A" a mužů "B"), ten třetí - dorostenecký mezi Mochtínem a Chotěšovem rozhodne o tom, zda naši mladíci získají celkové prvenství v Krajské soutěži již potřetí zasebou, nebo ho tentokráte přenechají svým největším rivalům (Horažďovicím, Sušici, nebo Nýrsku), kteří jsou v tabulce v závěsu. Když Mochtín doma Chotěšov porazí, vše je jasné, bude první - nikdo ho již nepředstihne ! Budeme držet palce, aby naši dorostenci svůj poslední krok v sezoně zvládli a zvítězili. Přijďte je povzbudit !

SOBOTA  13.6.2015

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Velký Bor. Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod., kdo se nemůže z hráčů zúčastnit, dá to obratem na vědomí, aby mohla být zajištěna náhrada !!!

NEDĚLE 14.6.2015

..od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - Sokol Chotěšov. Sraz v 9,00 hod., jde o konečné 1.místo v soutěži, tak doufám, že budete všichni, kdo jste se o tak významný úspěch zasloužili !

..od 15,00 hod. v Plzni - I.B třída mužů  Košutka Plzeň - Sokol Mochtín. Souboj prvního s druhým již pořadí nezmění, ale jde o poslední zápas sezony. Pro Mochtín to bude navíc příprava na 2 barážové zápasy o I.A třídu, které budou následovat ! Termíny a soupeře ale zatím neznáme. K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína bude ve 13,00, z Klatov od pošty pak ve 13,10 hod., nominace bude na pátečním treninku, který začíná v Mochtíně od 18,00 hodin.

Srdečně zveme na všechna uvedená utkání naše příznivce !!!
Přidat komentář