Tři mistrovské zápasy odehráli naši fotbalisté v neděli 7.června 2015 a to všechny na hřištích svých soupeřů !

Důležitý zápas v Hradešicích zvládli naši dorostenci na jedničku. Potřebovali tam zvítězit, aby si před posledním kolem udrželi v čele tabulky KS před svými největšími soupeři jednobodový náskok. To se jim povedlo, navíc si i vylepšili skore, vyhráli 8:1 v treninkovém tempu.

Naši ml. žáci hráli v Žichovicích, kde byli papírovými favority. Předpoklady se ale nenaplnily, zápas skončil nečekaně remisou 3:3, na penalty vyhráli domácí mladíci

Muži "B" So Mochtín odjeli k předposlednímu utkání OP do Sušice, kde na ně čekal hodně silný soupeř - domácí "B" tým. Ten byl jednoznačně lepší, vyhrál s přehledem, naše béčko je již prvním sestupujícím týmem tohoto přeboru.

"A" muži So Mochtín si svůj zápas odehráli již včera, kdy porazili Dl.Ves 3:1 a čekali na nedělní výsledek Sp.Poříčí v Chlumčanech. Tam Sp.Poříčí uhrálo jen 2 body, takže již dnes je jisté, že Sokol Mochtín již nemůže nikdo z 2.místa tabulky I.B třídy, sk.B sesadit a MOCHTÍN jde do BARÁŽE o I.A třídu !!!

KS dorostu - Sokol Hradešice - Sokol Mochtín  1:8 (0:3). Domácí jsou nevyzpytatelným týmem, který potrápil a obral o body nejednoho favorita. V tomto utkání s Mochtínem ale nebyly Hradešice v kompletní sestavě, Mochtín naopak přijel připraven na 100% bodovat a to také dokázal. Stačilo mu k tomu treninkové tempo, při kterém navíc naši hráči nastříleli 8 branek. Škoda jen vyloučení našeho Radovana Madery, který "umravnil" domácího hráče, který bezdůvodně pěstí napadl našeho Jiřího Pelešku (a byl také vyloučen). Po dlouhé době nastoupil za náš tým opět Zbyněk Smolík (po operaci křížového vazu), ale jen k provedení VPK. A z něj hned v 5.minutě otevřel skore ! Pak do poločasu přidali po golu P.Šveňha a J. Šafránek, bylo prakticky rozhodnuto. Ještě více golů padalo po změně stran, domácí vsítili čestný úspěch (na 1:5) v 60.minutě, pak ještě dvakrát inkasovali a jeden gol si dali vlastní. Zápas odřídil r.Pressl z Klenové, ŽK 0:1, ČK 1:1, 50 diváků. Branky Mochtína : Pretzelmayer Viliam - 2, Smolík Zbyněk, Šafránek Jan, Rašek Josef, Šveňha Patrik, Peleška Jiří + 1 vlastní

Naše kluky čeká v posledním utkání sezony doma kvalitní Chotěšov, ale všichni věříme, že utkání zvládnou vítězně a obhájí loňské prvenství ! Zápas by se měl hrát v neděli 14.6. od 10,00 hod. v Mochtíně, ale je také možné, že ho řídíci STK PKFS může přesunout na jiný den i jiný začátek !!! Případné změny se dozvíte na trenincích a samozřejmě i zde na našem webu.

OP mužů - TJ Sušice "B" - Sokol Mochtín "B"  7:1 (2:0). Domácí tým má kvalitu na I.B třídu, o kterou bojuje společně s Hrádkem a SK Klatovy "B". Hrádek zatím vede o 3 body, ale v minulém kole v Mochtíně předvedl výkon na I.B třídu jen v úvodní dvacetiminutovce. To Sušice "B" "jezdila" po celý zápas a proti naší záloze, která přijela k utkání bez řady hráčů, měla jasnou převahu, vsítila 7 branek a další šance zahodila. Naši kluci bojovali, prohrávali sice v 19.min. již 0:2, ale pak drželi s lepším soupeřem krok. Pavel Staněk dokonce v 51.minutě vstřelil kontaktní gol na 2:1, ale brzo na to naši hráči udělali dvě hrubky při bránění, které domácí potrestali dvěma goly, vedli 4:1 a kontrolovali vývoj utkání. Porážka v Sušici rozhodla o tom, že naše béčko je prvním sestupujícím týmem do III. třídy, ale není to žádná ostuda. V řadě zápasů naši fotbalisté sehráli s kvalitnímy týmy rovnocené partie, v některých smolně a někdy i zbytečně ztratily body, které v závěru soutěže chyběly při konečném účtování. V sobotu 13.6. čeká na naše béčko ještě poslední zápas tohoto ročníku, od 17,00 hod. v Mochtíně bude hrát s Velkým Borem. Sestava Mochtína "B" : Hadáček Jak. Bláha L., Staněk P., J.Žiak (67. Pavlík Jar.), M.Žiak, Sukovatý O., Podráský Ji., Velek Tom. (46. Pretzelmayer Vil.), Reitmaier M., Rašek Jos., Pretzalmayer Jar., branka : STANĚK Pavel

TRENINKY

v posledním treninkovém týdnu budou stejné, jako minule.

Dorost - v úterý a čtvrtek od 18,00 hod., muži - v úterý a pátek od 18,00 hodin.
Přidat komentář