V dalším mistrovském kole se na domácím hřišti v Mochtíně představí tři naše týmy. Již v pátek 15. května si svůj mistrák odehrají naši ml. žáci proti Žichovicím. V neděli 17.5. se pak dopoledne utká náš dorost s Merklínem, odpoledne pak naši muži "B" budou chtít bodovat v derby utkání OP s Vrhavčí.

Jen muži "A" jedou na hřiště svého soupeře a to v sobotu do Spáleného Poříčí. Domácí jsou zatím na 2.místě tabulky, naši fotbalisté těsně za nimi na místě třetím. Oba týmy mají shodně po 35 bodech, ale domácí  mají ještě jeden nesehraný zápas k dobru.Takže to bude prakticky souboj o 2. , postupovou příčku v I.B třídě , sk.B. Uvidíme, jak ho náš tým na horké půdě ve Sp. Poříčí zvládne,

PÁTEK 15.5.2015

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP ml.žáků Sokol Mochtín - TJ Žichovice

SOBOTA 16.5.2015

.. od 17,00 hod. ve Sp.Poříčí - I.B třída mužů TJ Spálené Poříčí - Sokol Mochtín. K utkání jedeme auty, společný odjezd z Mochtína bude v 15,05 hod., z Klatov od pošty pak v 15,15 hod.. Nominace bude zítra (v pátek) po treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hodin.

NEDĚLE 17.5.2015

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - Sokol Merklín

..od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín - Sokol Vrhaveč, sraz hráčů i vedení v 16,00 hod., ti hráči, kteří nebudou moci k tomuto derby z různých důvodů nastoupit, včas, nejlépe ihned, to oznámí ! Děkuji.

                      Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše fanoušky !!!

 

Program 1.poloviny příštího týdne :

..pondělí 18.5. - naše žáctvo (kluci i děvčata) jede na okresní soutěž v atletickém víceboji do Sušice, kde je prezentace závodníků od 15,00 do 15,30 hod.

..úterý 19.5. - od 8,00 hod. v Mochtíně . OF v minifotbalu - kategorie "B" MC Donald s CUP (8 nejlepších družstev z okrskových kol)

..středa 20.5. - od 8,00 hod. v Mochtíně - OF v minifotbalu - kategorie "A" MC Donald s CUP (též 8 družstev

    - od 17,30 hod. v Kolinci mistrovský zápas OP ml.žáků TJ Kolinec - Sokol Mochtín

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit