V neděli 10.května 2015 mělo naše áčko mužů šanci napravit nepovedený pátek a sobotu 9.5., kdy se bez bodů ze hřišť soupeřů vrátili naši ml. žáci, dorost i muži "B".

I.B třída mužů TJ Sokol Mochtín - TJ Starý Smolivec  1:1 (0:1), na pok.kopy 4:5

Do Mochtína přijel Starý Smolivec, který je v letošním soutěžním ročníku  v pásmu sestupu a tak byl Mochtín jasným "papírovým" favoritem. Vidět to bylo i na hřišti od 1.minuty. Náš tým byl hodně aktivní, o proti minulému zápasu ve Strážově se navíc dostával do častých brankových příležitostí. Bohužel, jejich proměňování však bylo mizerné, soupeři navíc skvěle zachytal golman Karel Dražan, držel své mužstvo nad vodou. Navíc, ve 13.minutě šli hosté do vedení a to zásluhou našeho mladého obránce J.Žiaka, který si v tísni před dotírajícím útočníkem Smolivce srazil míč do vlastní sítě - čistý vlastenec - 0:1. To hostům vyhovovalo, soustředili se na poctivou obranu a případné rychlé brejky. Mochtín měl v 1.poločase několik slibných příležitostí, ale neproměnil je, na druhé straně měl tutovku také soupeř, ale J.Cihlář zachraňoval na brankové čáře ! Po přestávce náš tým tempo zápasu ještě vystupňoval, chtěl rychle vyrovnat a přidat ještě nějaký ten gol navíc. Jenže, naši útočníci i záložníci se předháněli v zahazování vyložených šancí. Mezi ty největší ´tutovky na gol patřily šance Zd. Pláničky a Ji.Dolejše, ale měli je i T.Babka, JI.Čeleda i Ji.Flodr. Vyrovnání na 1:1 přišlo až v 88.min., kdy střílený centr z rohového kopu J.Cihláře přesně do sítě hlavou tečoval náš kapitán Jiří Dolejš. Nutno však přiznat, že i hosté měli v 83.min. pěknou akci a tvrdé zakončení, které s námahou vyřešil náš golman P.Rajtmajer. Skore se nezměnilo a tak přišly na řadu penalty o druhý, bonusový bod. Soupeř se nemýlil ani jednou, u nás byli úspěšnými střelci Jiří Čeleda, Jiří Dolejš, Jarda Cihlář a Jan Žiak, bohužel Tomáše Babku vychytal hostující golman - 2 body putovaly do St. Smolivce. Zápas odřídil velice kvalitně rozhodčí Václav Mareš z Třemošné, ŽK 1:2, 60 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer P., Dolejš T., Žiak J., Švátora P. (46.Podráský Ji.), Flodr Ji. (81. Bláha L.), Staněk P., Babka T., Cihlář Jar., Dolejš Ji., Čeleda Ji., Plánička Zd. (79. Rašek Jos.), branka : DOLEJŠ Jiří - 1

 

TRENINKY mužů budou v nastávajícím týdnu v úterý a pátek od 18,00 hodin

TRENINKY dorostenců  pak v úterý a čtvrtek od 18,00 hodin.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit