Souboj o 1.místo v tabulce KS svedli v sobotu 25.4.2015 naši dorostenci s týmem FK Horažďovice, který průběžnou tabulku vedl - Mochtín byl na 2.místě ! Naši kluci svého soupeře porazili sice výrazně 5:2, ale vysokou porážku z podzimu 1:6 mu neoplatili a to je škoda, protože při případné rovnosti bodů v záběrečném účtování na tom budou na vzájemné zápasy Horažďovice lepší. Při tom měl Mochtín v dnešním utkání šancí na gol minimálně 10, ale lehkovážně je promrhal.

.. KS dorostu  TJ Sokol Mochtín - FK Horažďovice  5:2 (4:1).  Souboj dvou uchazečů o konečné 1.místo v tabulce začali lépe naši dorostenci. Byli aktivnější a již v 10.min. šli do vedení golem Jana Žiaka, který zakončoval hlavou přesný centr D.Buriana. Ve 13.min. byl v průniku do vápna sražen D.Kotlan a z nařízené penalty náš Radovan Madera zvýšil na 2:0. Slibný nástup Mochtína přibrzdil ve 23. min. golovým průnikem hostující Vachuška, snížil na 2:1. O osm minut později ale Jar. Pretzelmayer zvýšil na 3:1 po průniku z levé strany, na 4:1 pak ve 40.min. zvyšoval Daniel Kotlan po narážečce s J.Bejvlem. Daniel pak měl o dvě minuty další golovku, ale tu mu zneškodnil hostující golman. Po přestávce hra obou týmů upadla do podprůměru, teplé počasí dělalo své. Náš tým hrál dost ležerně, hostům povolil mezi 62. - 63.min. dvě šance, al naštěstí golem neskončily. Na druhé straně si naši hráči vytvořili řadu slibných golovek, ale trestuhodně je zahazovali (především pak D.Kotlan, J.Pretzelmayer, J.Bejvl a T. Velek) a to byla škoda. Až v 84.min. se golově (na dvakrát) prosadil Jakub Bejvl, zvyšoval na 5:1. Konečný účet ale podtrhnul v poslední 90.minutě laciným golem opět hostující Aleš Vachuška, upravil na konečných 5:2.      Zápas odřídil s přehledem Radim Koura z Vrhavče, hrálo se slušně, bez karet. Branky : Jan ŽIAK, Radovan MADERA (z pok.kopu), Jaroslav PRETZELMAYER, Daniel KOTLAN, Jakub BEJVL  -  za hosty Aleš VACHUŠKA - 2

V neděli 26.4.2015

.. hrají naši "A" muži So Mochtín doma s FK Žákava od 17,00 hodin - zápas I.B třídy

.. muži "B" So Mochtín zajíždí do M.Boru, kde od 16,00 hod. odehrají zápas OP s místním So M.Bor

                    Přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!
Přidat komentář