Kolotoč fotbalových zápasů pokračuje dalším mistrovským kolem. A bude se na co dívat !

     Držet palce budeme již v pátek 24.4.2015 našim mladším žákům, kteří zajíždí do Klatov, kde se od 16,30 hod. utkají s "B" týmem SK Klatovy 1898. A pro náš tým to bude klíčový zápas k postupu do finalové osmičky - který jim může zajistit jen výhra na tímto silným soupeřem ! Zatím 5.Bolešiny totiž jedou do Strážova, na hřiště posledního týmu tabulky a teoreticky by měly bez problémů vyhrát. Tím by So Mochtín bodově přeskočily a naši kluci by od příštího týdne pak mohli hrát jen ve skupině o konečné 9. - 16.místo - a to by byla škoda. A škoda je především laxního výkonu před 10 dny, kdy naši kluci zcela nečekaně přenechali doma 3 body právě Strážovu - a ty právě nyní chybí !

V sobotu 25.4.2015 se bude hrát v Mochtíně jeden z klíčových zápasů Krajské soutěže dorostu o 1.místo v tabulce. Přijedou Horažďovice, které zatím tabulku o 1 bod vedou před Mochtínem, ale věříme, že naši kluci udělají vše proto, aby tomu bylo po zápase jinak. Přijďte v hojném počtu naše dorostence povzbudit !

V neděli 26.4. zajíždí naše mladší přípravka na turnaj do Klatov (od 10,00 hod. v Podhůrčí), "B" tým mužů jede k hodně důležitému zápasu do Malého Boru (od 16,00 hod.), doma se pak od 17,00 hod. střetne naše Áčko mužů se Žákavou o další mistrovské body v I.B třídě.

PÁTEK  24.4.2015

..od 16,30 hod. v Klatovech (v Podhůrčí) OP ml. žáků SK Klatovy "B" - Sokol Mochtín

SOBOTA 25.4.2015

.. od 10,00 hod. v Mochtíně KS dorostu Sokol Mochtín - FK Horažďovice

NEDĚLE 26.4.2015

.. od 10,00 hod. v Klatovech (v Podhůrčí) TURNAJ ml. přípravek za účasti družstev : Klatovy A, Luby A, Horažďovice a Sokol Mochtín

.. od 16,00 hod. v Malém Boru OP mužů Sokol Malý Bor - Sokol Mochtín "B". K zápasu se jede auty, společný odj. z Mochtína bude ve 14,35 hodin. V pátek je trenink, po něm budeme dělat nominaci. Kdo nemůže, včas dá vědět, zda s ním můžeme na nedělní zápas do M.Boru počítat, či ne ! Jedná se o hodně důležitý zápas v souboji o udržení se v soutěži ! Děkuji

.. od 17,00 hod. v Mochtíně I.B třída mužů Sokol Mochtín - FK Žákava. Souboj sousedů v tabulce bude chtím Mochtín vyhrát, aby napravil těsnou a zbytečnou porážku z minulého kola v Chanovicích. Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod., nominace po pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hod.

     Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit