Pohárový zápas mezi Mochtínem a Kolovčí skončil dle předpokladů zcela jasnou výhrou hostů, kteří již třetí rok zasebou patří k lídrům Krajského přeboru Plzeňského kraje.

Náš tým musel svůj těžký pohárový duel odehrát v kombinované sestavě, když z různých důvodů chyběla řada hráčů "A" týmu, ale i soupeř měl k dispozici jen 11 hráčů. Jejich fotbalová kvalita však byla o mnoho vyšší a to se odrazilo i na konečném výsledku.

..So 14.2.2015 - Pohárový zápas mužů PKFS - Sokol Mochtín - Slavoj Koloveč  0:8 (0:2).

Duel se hrál na kvalitním hřišti ve Velkých Hydčicích, které jsme si museli pronajmout, abychom splnili povinnost zápas odehrát v předepsaném termínu. Hostující Slavoj byl jasným favoritem, ve svém středu má řadu hráčů s divizními, či ligovými zkušenostmi. Do první golové šance se ale dostal Mochtín, když již ve 3.minutěš prověřil z levé strany golmana hostí Filingera náš Jiří Čeleda. Branka ale padla na druhé straně a to již v 6.min., kdy dostal mnoho prostoru k zakončení "ligouš" Tomáš Došek, přesnou hlavičkou otevřel skore. Koloveč pak měla více míč na svých kopačkáchy, ale náš tým solidní obranou držel solidní výsledek. Ve 28.min. navíc naši hráči předvedli pěknou útočnou akci, kterou po přesném centru P.Švátory zakončoval zblíska JI. Čeleda. Byl však tísněn hostující obranou, zakončení šlo nad branku. O pět minut později však naše obrana zachybovala, soupeř se dostal do přečíslení, ze kterého Duchoň zblízka zvyšuje na 2:0 pro Koloveč. Ve druhém poločase převaha hostů narůstala, těžili především z chyb našich hráčů v rozehrávce i v nedůsledném bránění a postupně navyšovali skore. Třikrát se za Koloveč golově prosadil Lucák, 2x skoroval  Černohorský, po golu přidali Pavlík, Duchoň a Došek. Hrálo se slušně, bez karet, utkání odřídil mladý rozhodčí Marek Mazanec, přihlíželo 20 diváků.

Sestava Kolovče : Filinger P., Záhrobský, Milota, Baxa (C), Lucák, Černohorský, Duchoň, Došek, Filinger M., Pavlík, Kadlec

Sestava Mochtína : Rajtmajer, Flodr, Cihlář, Šťastný, Švátora P., Javorský, Kašpar, Kotlan, Dolejš Ji.(C), Pretzelmayer Jar. (od 10.min. Švátora Ji.), Čeleda.

-x-x-x-x-

TRENINKY mužů (na kterých uvítáme i dorostence) "A" i "B" budou v nastávajícím týdnu ve stejných dnech, jako tomu bylo v týnu minulém a to :

v úterý od 18,00 hod. - běhání,atletický stadión v KT v Podhůrčí, nad zimním stadiónem (šatna v hotelu Sport),

středa od 19,30 hod. - posilovna, Fitko v hale Čapkova ul. v KT (šatna v hale ZŠ Čapkova), od 19,45 hod. pokračování - hala ZŠ Čapkova  (dorostenci mají halu již od 20,00 hod.)

pátek od 18,00 hod. v Mochtíně - obuv na umělku i na travnaté treninkové hřiště

           Chtěl bych vyzvat některé hráče - muže, kteří se ještě pořádně ani do přípravy nezapojili (Potužník, Sukovatý, Bláha, Nováček, Kloupar, Schejbal,Matoušek a další), aby tak učinili obratem, nebo se v rámci slušného chování, alespoň z treninku vždy (trenérům) předem omluvili !!!         

Další přípravné zápasy našich týmů :

.. v sobotu 21.2. od 10,30 hod. na umělce v Sušici zápas mužů Mochtín - Klatovy "B"

.. v neděli 22.2. od 12,00 hod. na umělce v Sušici zápas dorostenců Sušice - Mochtín
Přidat komentář