Zimní soustředění našich fotbalistů se uskuteční tentokráte těsně za hranicemi naší vlasti a to v Bavorsku ve Sporthotelu Ahornhof-Lindberg, pouhé dva km od Zwieslu.

      Vše tam domluvil a zajsitil se svou manželkou Šárkou (která tam pracuje) náš kapitán Jiří Dolejš a vyjednal i velkou slevu. Prostředí i zázemí je tam na výborné úrovni, v dojednané ceně bude ubytování ve 2 - 3 lůžkových pokojích, stravování (snídaně, oběd, večeře + ke každému jídlu 2 nápoje), sauna, bazén, malá posilovna, kulečník, atd., trasy na běhání venku jsou též velice dobré.

Termín konání je : čtvrtek 5.2. nástup  až  neděle 8.2.2015, kdy bude ukončení.

Toto soustředění  je pro hráče "A" týmu mužů povinné, ale přivítáme zájemce o účast na něm i z řad hráčů "B" týmu mužů i družstva dorostu !!! Závazné přihlášení je potřeba nahlásit a potvrdit ing. Ji.Dolejšovi na tel. 607681629, nebo Jar. Cihlářovi na tel.724587601 a to nejpozději do 27.12.2014 !!!

Cena (po zahrnutí příspěvku od TJ) je 1500,- Kč na osobu !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit