Mistrovský podzim 2014 skončil, po krátké přestávce se ale již rozběhla zimní příprava našich fotbalistů a to od těch nejmenších až po muže a to v tělocvičnách, které se nám podařilo zajistit v Klatovech !

Není to sice laciná záležitost, ale bez poctivého treninku se žádná mistrovská soutěž nedá kvalitně odehrát.

Naše mladší přípravka (děcka od 6 do 8 let) již od listopadu trenuje každou sobotu v tělocvičně ZŠ Plánická v Klatovech na Vodojemu. Po novém roce se naši kluci z ml. přípravky přesunou do velké tělocvičny Gymnázia Klatovy, kde budou mít trenink každé úterý od 18,00 do 19,00 hodin - začíná se 6.ledna 2015 - těl. je zajištěna do konce března. Hlavním trenérem je Jaroslav Mareš - tel.kontakt na něj je : 606431124, rád přivítá na treninku i nové zájemce o pohyb a fotbalovou výuku !

Ve stejný den a hodinu (6.1. od 18,00 - 19,00) zahájí treninky v malé tělocvičně Gymnázia i naše mini přípravka (děti, začátečníci od 4 - 6 i více let), kterou povede zkušený mládežnický trenér Václav Marek ml., který též mezi naší nejmladší omladinou rád přivítá nové zájemce o pohyb a sportování !!! Hlaste se přímo na treninku, popř. volejte K.Šota - mob. 605357370, který Vám poskytne další informace.

Mladší žáci So Mochtín, i kluci ze st. přípravky, zahajují zimní přípravu v tělocvičně Gymnázia Klatovy ve středu 3.prosince 2014 v 18,00 hod. a ta bude pokračovat pravidelně každou středu vždy  od 18,00 do 19,00 hod. až do konce března 2015. Kluky vede trenérská dvojice Kamil Rajtmajer, Miroslav Bauer a i zde platí, že každý nový zájemce o start za So Mochtín je vítán !!!

Dorostenci a muži již od poloviny listopadu chodí trenovat do sportovní haly ZŠ Čapkova v Klatovech, která je tam zajištěna vždy každou středu od 20,00 do 21,00 hodiny. Zatím slouží tělocvična pro udržování kondice našich hráčů, od poloviny ledna 2015 pak bude zimní příprava rozšířena o další treninkové dny a treninkové jednotky mimo tělocvičnu. Přesnější informaci ještě hráči obdrží.

Již dnes je ale jisté, že v sobotu 27.12.2014 se v Klatovech v hale ZŠ Čapkova uskuteční tradiční naše akce Rozlučkový turnaj v halové kopané s r.2014 určený hráčům a členům TJ So Mochtín a jejich kamarádům. Podmínkou opět bude, že v týmu musí startovat vždy minimálně 2 hráči (čl.) So Mochtín a opět bude určen nejen dospělákům, ale i dorostencům.  Přihlášky na místě od 8,30 do 8,45, zahájení v 9,00 hod.

Připomínám ještě jednu naší akci, která proběhne ještě v tomto roce 2014 a to Turnaj ve stolním tenisu amatérů "O Vánočního kapra". Uskuteční se tradičně v tělocvičně ZŠ v Mochtíně a to v úterý 23.12.2014. Žactvo odehraje svůj turnaj od 14,30 hod. (prezentace a přihlášky) na místě od 14,00 do 14,20 hod., hlavní turnaj dorostu a dospělých (společný) se rozběhne v 15,30 hod. (prezentace od 15,00 do 15,20 hod.).  Přijďte v hojném počtu si těsně před Štědrým dnem zasportovat do Mochtína a zabojovat v přátelské předvánoční atmosféře o zajímavé ceny !  p.s. startovat nemohou jen hráči - st. tenisté, hrající mistrovské soutěže.  Předběžné přihlášky na : 605357370 - K.Šot

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit