V závěru roku máme připravené ještě dvě tradiční sportovní akce, na které bych Vás rád pozval.

 

Jsou to :

"O Vánočního kapra" - turnaj amatérů ve stolním tenisu - úterý 23.12.2014 - tělocvična Základní školy v Mochtíně.

..nejdříve startuje žactvo a to od 14,30 hodin - přihlášky na místě od 14,00 do 14,20 hod.

.. hlavní turnaj dorostu a dospělých začne v 15,30 hod. - přihlášky opět na místě od 15,00 do 15,20 hod.

Turnaj je otevřený , ale pouze pro hráče amatéry, nehrající mistrovské soutěže ve stolním tenisu. Startovné je pro dorost a dospělé 40,- Kč (žactvo zdarma), čistá obuv (přezůvky) do tělocvičny je podmínkou (šatna bude k dispozici).

 

Rozlučkový turnaj s rokem 2014 v halové kopané "O putovní pohár TJ Sokol Mochtín" proběhne i v letošním roce ve velké sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech a to v sobotu 27.12.2014 od 9,00 hodin s tím, že přihlášky do něj + prezentace týmů bude na místě v den konání od 8,30 do 8,40 hod. Buďte dochvilní !!!

Turnaj je určen členům (dorostencům a mužům, včetně trenérů všech týmů) naší TJ Sokol Mochtín a jejich kamarádům. Tradičně při něm vyhlásíme a oceníme (při závěrečném vyhlašování výsledků turnaje) i naše nejúspěšnější členy !

Družstvo hraje ve složení 4+1, popř.náhradníci, startovné za tým činí 300,- Kč, které se hradí při prezentaci. Každý účastník musí mít s sebou vhodnou a čistou obuv na palubovku. Již dnes si pomalu dávejte týmy dohromady, lze ho samozřejmě vytvořit i na místě v době prezentace. Podmínkou je : v každém týmu musí být minimálně dva členové TJ Sokol Mochtín !

                                                  -x-x-x-x-x-x-x-

 

Tři halové turnaje připravujeme i na leden 2015.

.. v so 10.1. - X. ročník turnaje seniórů nad 45 let "O putovní pohár TJ So Mochtín"- od 9,00 hod. ZŠ Čapkova v Klatovech

.. v so 17.1. - turnaj dorostenců - již od 8,30 hod. v hale ZŠ Čapkova v KT

.. v pá 30.1. (prázdninový den) - turnaj mladších žáků od 9,00 hod. v těl. Masarykovy ZŠ v Klatovech

 

Pokyny k zahájení zimní přípravy mužů a dorostu včas dostanete. Předpoklad je kolem poloviny ledna 2015 s tím že se bude trenovat 3x v týdnu, pak i herní příprava, včetně účasti na zimním turnaj v Sušici na umělé trávě.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit