Včera 19.11.2014 byl v Plzni na PKFS rozlosován další ročník "Poháru PKFS" a to za účasti 30 fotbalových mužstev. Mezi nimi byl i Mochtín, který hned v 1.kole narazí na soupeře nejtěžšího - na trojnásobného přeborníka Plzeňského kraje, kterým je Slavoj Koloveč!

V minulosti, i v letošním ročníku "Poháru PKFS", startovaly jen týmy, které se do něj dobrovolně přihlásily. V nedávných dnech ale Výkonný výbor PKFS (Plzeňského fotbalového svazu) rozhodl, že se nového ročníku Poháru povinně bude účastnit 9 nejlepších týmů Krajského přeboru a I.A třídy (dle umístění v podzimní tabulce 2014) + týmy z I.B třídy umístěné na 1.-4.místě.

Pro náš klub to je sice pocta, že naše "Áčko" bude mít za soupeře hned v 1.kole slavného soupeře, kterým Slavoj Koloveč rozhodně je (hrál divizi, 3x se stal vítězem Krajského přeboru a i nyní po podzimu 2014 je na 2.místě KP, těsně za ZČE Plzeň), ale jako pořadatel utkání musí náš klub zajistit hřiště, protože v Mochtíně se 14.2.2015 určitě hráti nebude moci ! A to jednoduché nebude, protože na umělkách v Sušici i jinde budou rozehrané zimní turnaje, nebo se tam budou odehrávat zápasy, právě rozehraného 1.kola Poháru. Musíme to ale vyřešit, protože neodehrání zápasu = 15.000,- Kč pokuta ! Hrát se bude systémem vyřazovacím, jen vítěz postupuje dál.

O tom, kde se utkání nakonec odehraje, Vás budeme včas informovat.

1.kolo Poháru PKFS je na pořadu v sobotu 14.2.2015 od 14,00 hod., Sokol Mochtín (muži) budou hrát utkání č.4 se Slavojem Koloveč, vítěz tohoto utkání postoupí do 2.kola, které má termín odehrání v sobotu 28.2.2014 ve 14,00 hod. a střetne se s vítězem zápasu č.3 Luby - Domažlice "B". Další kola pak budou odehrána ve středu v jarní části mistrovských soutěží.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit